IDC Day Lviv: Security & Cloud Roadshow

16.05
Организатор: IDC

16 мая 2019

Место проведения: г.Львов

Организатор: IDC

Уміння правильно користуватися «хмарами», «великими даними», «адаптивною інфраструктурою», «мобільністю» та іншими інноваційними інструментами Цифрової Трансформації (DX) буде визначати конкурентоспроможність підприємств в Цифровій економіці, а здатність протистояти кіберзагрозам, фактично, вже стала ключем до виживання.

Одночасно з цим, змінюються роль, завдання і сама функція корпоративної інформаційної безпеки. Процеси пов'язані з цифровізацією та трансформацією бізнесу змінюють ІТ середовище, перетворюючи його в найважливіший бізнес актив. Однак, кількість і складність загроз постійно зростає, вимоги регуляторів посилюються, а багаторівневі системи безпеки вимагають все більших ресурсів і ними все важче управляти.

Хмарні технології обіцяють величезні переваги в порівнянні з традиційними методами реалізації ІТ, проте сьогодні вже недостатньо вміти об'єднувати власну хмарну інфраструктуру підприємства з ресурсами зовнішнього провайдера. Необхідний одночасний і максимально гнучкий доступ до кількох хмарних локацій. Це дає свободу користувачам, але створює нові виклики для ІТ-керівників.

Володіння DX-компетенціями - одна з ключових вимог для CIO/CISO і його департаменту. На IDC Day ми обговоримо, як успішно справлятися з сучасними викликами, розглянемо особливості розгортання та експлуатації мульти-хмарних екосистем, проблеми управління даними в таких середовищах, використання хмар для створення захищеної ІТ-інфраструктури, управління багаторівневими системами безпеки, питання трансформації корпоративних ІТ.

РЕГИСТРАЦИЯ

Открой меня
Обратите внимание: ×