Вакансии ИТ

Провідний фахівець безпеки платіжних та карткових систем

Дата:8 Июня
Работодатель:УкрСиббанк
Город:Киев
Требования:Проводить аналіз ринку заходів щодо безпеки в банківських системах електронного банкінгу.
Здійснює аналіз банківських інцидентів.
Здійснює підготовку пропозицій та висновків щодо протидії шахрайству в системах електронного банкінгу.
Приймає участь в Agile-проектах пов'язаних з платіжними системами Банку.
Визначає завдання та створює правила для протидії шахрайству в системах електронного банкінгу та впроваджує їх для забезпечення процесів безпеки.
Здійснює аналіз та узагальнення законодавства та розробляє оптимальні рушення для їх реалізації в платіжних системах Банку та застосування коригуючих заходів.
Визначає завдання для створення правил моніторингу та попередження шахрайства в системах електронного банкінгу за технічними параметрами.
Забезпечує своєчасну підготовку інформації на комітети по інформаційній безпеці.
Приймає участь у підвищенні рівня обізнаності з питань інформаційної безпеки співробітників різних підрозділів Банку, дотримання ними вимог, правил та положень Банку.
Проводить профілактичні роботи серед співробітників Банку, надає рекомендації клієнтам Банку з метою попередження порушень, появи інцидентів та захисту даних.
Проводить збір, аналіз та впровадження змін згідно з передовими практиками конкурентів та лідерів світового ринку, що направлені на вдосконалення процесів в платіжних системах Банку.
Взаємодіє з держаними органами, фінансовими установами та іншими організаціями для обміну досвідом та інформацією направленою на запобігання збитків АТ «УкрСиббанк» при здійсненні операцій в платіжних системах Банку.
Забезпечує своєчасну підготовку інформації на комітети по інформаційній безпеці.
Бере участь у розслідуваннях інцидентів інформаційної безпеки пов'язаних з шахрайськими діями в системах електронного банкінгу.
Квалификация:вища технічна освіта;
досвід роботи в даному напрямку;
Контакты:Контактна особа: Светлана Старостенко (Кириченко)
Контактний телефон: (044) 201 22 58