Вибір редакції

Витрати Rackspace на ліквідацію наслідків кібератаки перевищать $10 мільйонів.

01 сентября, 2023. 12:09
Теги: #Rackspace
Компанія Rackspace Technology, постачальник хмарних послуг, витратила приблизно $10,8 млн на ліквідацію наслідків кібератаки, яка відбулася наприкінці 2022 року внаслідок атаки вимагача програмного забезпечення, повідомляє ресурс Dark Reading. Нагадаємо, що через хакерське вторгнення компанії Rackspace довелося назавжди вимкнути свій сервіс Microsoft Exchange. Причиною масштабного збою був експлойт для вразливості "нульового дня".

З наслідками атаки Rackspace не змогла впоратися протягом кількох тижнів. Пізніше каліфорнійська компанія Cole & Van Note подала колективний позов проти Rackspace через недоступність хмарних сервісів. Для розслідування інциденту компанії довелося залучити сторонніх фахівців.

Як тепер стало відомо, витрати Rackspace на усунення наслідків кібератаки становитимуть приблизно $10,8 млн. Зазначається, що кошти підуть, насамперед, на оплату роботи експертів з інформаційної безпеки, які займаються розслідуванням інциденту, юридичні та інші професійні послуги, а також на "додаткові кадрові ресурси", які були задіяні для надання підтримки клієнтам.

Крім того, компенсацію від Rackspace вимагають незадоволені користувачі, які не могли отримати доступ до послуг постачальника хмарних послуг. Rackspace очікує, що значна частина витрат буде відшкодована компаніями з кіберстрахування.

Комментарии: