Мероприятия

Вебінар: "Оптимізація ІТ та ІБ процесів в інфраструктурі рітейл-підприємства для підвищення його ефективності та стійкості до ризиків (на прикладі використання рішень Tenable, Solarwinds, систем РАМ)"

30.06
Организатор: Oberig IT

Дата: 30.06.2022

Час: 11:00 за Київським часом

Шановні Фахівці,

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі: "Оптимізація ІТ та ІБ процесів в інфраструктурі рітейл-підприємства для підвищення його ефективності та стійкості до ризиків (на прикладі використання рішень Tenable, Solarwinds, систем РАМ)".

Аудиторія: Retail
Вебінар буде корисним усім ІТ-фахівцям рітейл-підприємств. 

План вебінару:

  1. Залежність ефективності підприємства від роботи ІТ-інфраструктури та кібербезпеки.
  2. Ідентифікація областей рітейл-аудиту, що сприяють збільшенню продуктивності. Визначення способів зміни бізнес-процесів на підприємстві, що дозволяють отримати пряму фінансову вигоду від запровадження нових рішень.
  3. Моніторинг та управління ІТ-інфраструктурою. Як за допомогою рішень SolarWinds можна швидко виявити проблемні місця, прогнозувати аварії, обґрунтовувати необхідність розширення інфраструктури, економити гроші та час для її обслуговування.
  4. Як Privileged Account Management (PAM) системи дозволяють контролювати роботу зовнішніх контрагентів, обслуговувати віддалені офіси та розрізнену мережу магазинів без ризиків та втрат.
  5. Як рішення Tenable допомагають підприємствам працювати з ІТ-ресурсами, усувати вразливості, прогнозувати і усувати ризики інформаційної безпеки.

 

Спікер:

Тарас Дуброва - менеджер з розвитку бізнесу, Oberig IT.