Заходи

"Нова концепція Delinea Platform – комплексний адаптивний контроль та захист привілейованого доступу в динамічному ІТ середовищі"

14.09
Организатор: Oberig IT

Четвер, 14.09.2023, 11:00 за Київським часом +3GMT

Спікер: Тарас Дуброва, Product & Partner Manager, Oberig IT

Компанія Delinea випустила нову платформу Delinea Platform, яка відповідає розширеній концепції PAM. Delinea Platform розширює можливості системи управління привілейованим доступом (РАМ), надаючи доступ точно у термін із простим, адаптивним контролем. Рішення також допомагає ІТ-відділу та службі безпеки зменшити ризики, а також підвищити ефективність співробітників за рахунок автоматизації рутинних завдань. За допомогою цього оновлення організації можуть централізовано управляти привілейованими обліковими даними через Secret Server, забезпечувати безпечний віддалений доступ без VPN, моніторинг сеансів для сторонніх постачальників сервісів та підрядників, а також інтегруватися з ключовими ІТ та ІБ рішеннями з Delinea marketplace – все з одного хмарного інтерфейсу.

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі: “Нова концепція Delinea Platform – комплексний адаптивний контроль та захист привілейованого доступу в динамічному ІТ середовищі”, щоб детальніше ознайомитись з новою концепцією РАМ у Delineа.

План вебінару:

  1. Останні оновлення та новини вендора, аналітика інцидентів РАМ.
  2. Концепції РАМ у Delinea.
  3. Комплексний підхід Delinea Сloud Platform у захисті привілейованих прав, використання AI.
  4. Функціонал модулів платформи, додаток Delinea Mobile.
  5. Кейси використання принципу мінімальних привілеїв та автоматизації робочих процесів.

Delinea – провідний постачальник рішень щодо управління привілейованим доступом (PAM) для сучасних гібридних підприємств. Delinea Platform легко розширює PAM, забезпечуючи авторизацію всіх ідентифікаційних даних, контролюючи доступ до найважливішої гібридної хмарної інфраструктури та конфіденційних даних організації, що допомагає знизити ризик, забезпечити відповідність вимогам та спростити безпеку. Delinea усуває складнощі та визначає межі доступу для тисяч клієнтів у всьому світі. Клієнти Delinea варіюються від малих підприємств до найбільших у світі фінансових інститутів, розвідувальних служб та компаній критичної інфраструктури.

РЕЄСТРАЦІЯ