Заходи

Delinea Cloud Platform: Архітектура побудови, кейси застосування, кращі практики використання

25.01
Организатор: Oberig IT

Минулого року компанія Delinea випустила нову унікальну платформу Delinea Platform, яка відповідає розширеній концепції PAM і наразі не має повноцінних аналогів в одній  консолі. Delinea Platform розширює можливості системи управління привілейованим доступом (PAM), надаючи доступ точно у термін із простим, адаптивним контролем. Рішення також допомагає ІТ-відділу та службі безпеки знизити ризики та підвищити ефективність співробітників за рахунок автоматизації рутинних завдань.
За допомогою цього оновлення організації можуть централізовано управляти привілейованими обліковими даними через Secret Server, забезпечувати безпечний віддалений доступ без VPN, моніторинг сеансів для сторонніх постачальників сервісів та підрядників, а також інтегруватися з ключовими ІТ та ІБ рішеннями з Delinea marketplace – все з одного хмарного інтерфейсу.

Не пропустіть можливість дізнатися докладніше про платформу Delinea, її складові та особливості роботи з нею, а також побачити технічну демонстрацію Delinea Platform від команди Oberig IT.
При реєстрації на вебінар, незалежно від того, змогли Ви взяти в ньому участь чи ні, Вам буде відправлено відеозапис.

                               План Technical Workshop:
  1. Що таке Delinea Platform і для чого вона призначена.
  2. Автентифікація на платформі та її функціонал.
  3. Мобільний додаток.
  4. Які компоненти входять до платформи (магазин компонентів та інтеграції).
  5. У чому відмінність систем Secret Server, PrivMan Сloud окремо та у складі Delinea Platform від On-prem; які  компоненти системи обов'язкові у різних реалізаціях.
  6. Методи підключення до цільових систем.
  7. Контроль облікових записів.
  8. Контроль привілеїв користувачів.

25
СІЧНЯ

 

11:00 Київ

Спікери:

Тарас Дуброва - Product & Partner Manager, Oberig IT.

Дмитро Коробко - Lead Information Security Officer, Oberig IT.
Чекаємо на Вас!
*Звертаємо Вашу увагу, що вебінар буде проведено російською мовою у зв'язку з тим, що будуть присутні учасники з інших країн, в яких не розуміють українську мову: Казахстан, Азербайджан, Молдова, Грузія, Вірменія та країни СНД, де Oberig IT є офіційним дистриб'ютором Delinea. Дякуємо за розуміння.

Delinea – провідний постачальник рішень щодо управління привілейованим доступом (PAM) для сучасних гібридних підприємств. Delinea Platform легко розширює PAM, забезпечуючи авторизацію всіх ідентифікаційних даних, контролюючи доступ до найважливішої гібридної хмарної інфраструктури та конфіденційних даних організації, що допомагає знизити ризик, забезпечити відповідність вимогам та спростити безпеку. Delinea усуває складнощі та визначає межі доступу для тисяч клієнтів у всьому світі. Клієнти Delinea варіюються від малих підприємств до найбільших у світі фінансових інститутів, розвідувальних служб та компаній критичної інфраструктури. 

З питань реєстрації та отримання додаткової інформації звертайтесь: +380953023245, Ірина або e-mail: marketing@oberig-it.com.