ИТ-бизнес

Oberig IT отримала статус ексклюзивного дистриб’ютора рішень Grey Wizard

19 июня, 2018. 11:06 По материалам Oberig IT
Компанія Oberig ITValue Added Distributor підписала ексклюзивну дистриб’юторську угоду з компанією Grey Wizard – провідним польським виробником рішення для захисту веб-порталів та веб-додатків.

За умовами дистриб’юторської угоди компанії  Oberig IT надається право на дистриб’юцію рішення Grey Wizard на території України, Грузії та країнах СНД. 

На сьогоднішній день рішення Grey Wizard Shield є основним напрямком діяльності компанії, що дозволяє максимально сконцентруватися на розвитку та вдосконаленні своєї системи захисту. Grey Wizard Shield надає керований хмарний сервіс безпеки військового рівня, спеціально розроблений для захисту веб-сайтів і веб-додатків. Основні функції включають в себе: просунутий брандмауер веб-додатків (Advanced Web Application Firewall), засоби по усуненню впливу ботів (Bot Mitigation), захист від DDoS-атак (DDoS Protection), розширений захист API (Advanced API Protection) і систему захисту від аномалій, побудовану на аналізі поведінки (Behaviour Based Anomaly Protection). Завдяки машинному навчанню та використанню штучного інтелекту, рішення «вивчає» характеристики та індикатори поведінки кожного клієнта і надає індивідуальний сервіс для кожної компанії.

Компанія Oberig IT планує розвивати партнерську мережу та активно брати участь у просуванні рішення, що дозволить посилити позиції продукту на ринку: з одного боку, залучити до співпраці нових партнерів, а з іншого — вирішити одну з важливих завдань, яка актуальна сьогодні для багатьох власників сайтів — забезпечити якісний та надійний захист веб-ресурсів. 

Про компанію
Компанія Grey Wizard – провідний польський постачальник інноваційних рішень в області ІТ-безпеки. Компанія була заснована у 2014 році та спеціалізується на захисті веб-додатків та веб-порталів. Grey Wizard постійно розвиває свою систему захисту від аномалій, побудовану на аналізі поведінки. Цей функціонал використовує передове машинне навчання та штучний інтелект. Недавні дослідження показали, що Grey Wizard ідентифікує на 21% більше загроз у порівнянні із застосуванням простих статичних правил та вимог OWASP, які використовуються в цій галузі.
Материалы по теме:
Комментарии: