Новини

Компанія OpenAI розширює свій асортимент продуктів на основі ChatGPT

01 сентября, 2023. 12:09
За даними Silicon Angle, в її портфелі тепер є версія ChatGPT Enterprise, яка надає корпоративним користувачам додаткові функції та підвищений рівень захисту. У майбутньому також буде представлена версія ChatGPT Business.

Це рішення спрямоване на великі організації та бізнес-структури. ChatGPT Enterprise базується на розширеній версії великої мовної моделі (LLM) GPT-4 і видає відповіді удвічі швидше, ніж стандартний варіант.

Однією з ключових функцій ChatGPT Enterprise є необмежений доступ до інструменту Advanced Data Analysis. Раніше його відомо як Code Interpreter і він дозволяє, наприклад, проводити математичні обчислення, візуалізувати результати або змінювати формати файлів за допомогою звичайних мовних команд. Компанія вже працює над вдосконаленою версією Advanced Data Analysis та планує додати інші інструменти для аналізу інформації, маркетингу та підтримки клієнтів.

Зараз розробники збільшили максимальний обсяг запиту до 32 тисяч токенів за раз. Також планується розширення набору даних, які ChatGPT Enterprise може використовувати для навчання. Наприклад, в найближчому майбутньому буде можливо безпечно підключати додатки, які вже використовуються компаніями.

Оскільки цільова аудиторія ChatGPT Enterprise надає особливу увагу захисту своїх даних, новий штучний інтелект відповідає стандарту кібербезпеки SOC 2, який передбачає шифрування даних користувачів під час передачі. Додатково захисту сприяє консоль управління, яка вбудована в інтерфейс ChatGPT Enterprise. З її допомогою можна централізовано управляти обліковими записами працівників компаній та відстежувати їхню роботу з чат-ботом.

OpenAI повідомила, що ChatGPT Enterprise вже використовується в тестовому режимі деякими компаніями, включаючи Canva Pty Ltd та Klarna Bank AB, а протягом найближчих тижнів розробник намагатиметься залучити якнайбільше клієнтів. Поки не відомо, коли саме будуть доступні оголошені функції. Також в майбутньому планується представити ще одну платну версію — ChatGPT Business для "команд будь-якого розміру".

Продукти OpenAI вже досить активно використовуються корпоративними клієнтами за участю партнерів компанії. Наприклад, доступ до ChatGPT став доступний в хмарному сервісі Microsoft Azure OpenAI Service ще в березні.

Комментарии: