Новини

Tenable - лідер ринку управління вразливістю у 2021

04 февраля, 2022. 10:02 По материалам Oberig IT
Теги: #Tenable, #Oberig_IT
Компанія Tenable®, Inc., що спеціалізується на виявленні кібервразливостей, була визнана лідером компанією Frost & Sullivan у звіті Frost Radar: Global Vulnerability Management Market, 2021 рік. Компанія, яка отримала найвищу оцінку за послідовне зростання та безперервні інновації, також зміцнила свої позиції як лідер ринку, володіючи 37,3% частки доходів на світовому ринку управління вразливістю. Для того, щоб організації будь-якого розміру залишалися гнучкими та конкурентоспроможними в умовах дедалі більш цифрової економіки, здатність швидко впроваджувати та інтегрувати нові технології у корпоративне середовище має вирішальне значення.

Проте швидкість інновацій та впровадження часто перевищує заходи безпеки, створюючи нові шляхи атак та залишаючи організації незахищеними.

Компанія Frost & Sullivan відзначила інноваційні розробки компанії Tenable, які забезпечують єдину видимість та пріоритизацію ризиків для широкого спектру хмарних та локальних інфраструктур, включаючи сучасні активи, операційні технології, контейнери, Active Directory та веб-додатки.

Завдяки найповнішому в галузі охопленню вразливостей, команди безпеки можуть швидко виявляти, досліджувати та визначати пріоритетність недоліків та слабких місць, які з найбільшою ймовірністю можуть вплинути на їхній бізнес.

Розширені аналітичні та вимірювальні можливості Tenable також надають CISOs значну бізнес-інформацію, дозволяючи їм упевнено повідомляти про свій стан безпеки.

"Лідерство компанії Tenable у галузі є прямим результатом її безперервних інновацій та зростання продуктів, що забезпечують глибоку видимість та розширену аналітику у кожному куточку поверхні атаки організації", - сказала Swetha R K., старший галузевий аналітик Frost & Sullivan. "Опираючись на прикладні дослідження та всебічне покриття вразливостей, Tenable має сильні можливості в оцінці та розміщенні пріоритетів, вбудовані в її набір продуктів".

Згідно з Frost & Sullivan, попит на управління вразливістю залишиться високим та стійким, і, за оцінками, сукупний річний темп зростання (CAGR) доходів ринку в період з 2020 по 2025 рік становитиме 16,3%.

Oberig IT— офіційний дистриб'ютор рішень Tenable. З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішень Tenable та організації партнерських тренінгів звертайтесь, будь ласка, до нашої команди у Вашій країні:

Україна [email protected],+380994279404.

Комментарии: