Новости

Як українські інженери впливають на світовий ринок технологій

14 сентября, 2022. 08:09
Українські IT-спеціалісти компанії GlobalLogic мають значний вплив на глобальний ринок технологій у різних галузях. Клієнти компанії мають від 7% (йдеться не про вартість послуг, які надала компанія чи ІТ-спеціалісти, а про % чи натуральний вираз частки ринку, на які прямо чи опосередковано впливають українські інженери) до майже 40% частки ринку технологій у галузях медицини, медіа, телеком та автомобільних технологій. Розробки інженерів зокрема роблять людей здоровішими, підтримують якісний зв'язок, забезпечують комфортні та безпечні подорожі. Вплив українських IT-спеціалістів на індустрії можна оцінити в млрд дол.

Глобальний ринок медичних пристроїв у 2021 році становив $532,62 млрд. Українські інженери долучені до проєктів, які займають майже 10% ринку й оцінюються в $50 млрд.

IT-фахівці створюють більше сотні медичних програмних рішень різного рівня. Серед них додатки для відстеження та аналізу здоров'я пацієнта, системи для передачі, обробки та зберігання медичних даних, програмне забезпечення пристроїв для надання першої допомоги та багато інших розробок.

ЧИТАТЬ МАТЕРИАЛ
Комментарии: