Статьи

GlobalLogic в Україні сконцентрується на R&D

22 сентября, 2016. 10:09 По материалам GlobalLogic
Уже зараз 90% розробок українського підрозділу GlobalLogic присвячені R&D-проектам. У компанії переконані, що скоро розвиток R&D стане актуальним трендом для всієї української IT-індустрії.

GlobalLogic в Україні представила платформу для розвитку на найближчі роки – Imagine Next. Одна з найбільших IT-компаній України сфокусується на розробці R&D-проектів. За словами керуючого директора GlobalLogic в Україні Ігоря Бєди, таке рішення продиктоване особливостями вітчизняного IT-ринку й головними світовими тенденціями.

«Під час розробки планів розвитку GlobalLogic в Україні ми враховували багато факторів. Розкажу про два ключові. З одного боку, сьогодні інформаційні технології проникають у всі без винятку сфери. Тому все більше компаній, навіть раніше не пов’язаних з IT, мають потребу у створенні нестандартних технологічних рішень для свого бізнесу. З іншого боку, українські інженери здатні створювати високотехнологічні продукти для клієнтів із зовсім різних галузей. Це відкриває нові ринки і можливості для української IT-індустрії. І наша нова платформа – Imagine Next – передбачає, що GlobalLogic буде концентруватися на наданні саме таких R&D-рішень», прокоментував Ігор Бєда.

Як розповів Ігор Бєда, на сьогодні GlobalLogic розробляє 260 проектів для понад 120 міжнародних клієнтів, і близько 90% розробок компанії уже присвячені саме R&D. Зокрема, інженери компанії розробляють високотехнологічні рішення для систем зв'язку, мультимедіа, автомобільної індустрії, охорони здоров'я та інших галузей. В українському підрозділі GlobalLogic створили програмне рішення для сучасних автомобільних навігаційних та мультимедіа-систем, програмне забезпечення для інсулінової помпи та нейростимуляторів, інтерактивні рішення для освіти тощо.

Коментуючи потенціал розвитку українського ринку IT-послуг, керуючий директор GlobalLogic в Україні зазначив: «Ринок розробки ПЗ в Україні, обсяг якого на сьогодні складає близько 2,5 млрд доларів, має величезні перспективи для подальшого росту. Так, за позитивного сценарію IT-сектор зможе підійнятися з 3-го на 2-е місце по обсягах експорту до 2020 року. Є також передумови для того, що кількість українських програмістів збільшиться з 90 до 180 тис. осіб. Але як Україні реалізувати цей потенціал? По-перше, створити базові умови – сучасну технічну освіту, захист прав інтелектуальної власності, стабільні умови для ведення бізнесу. По-друге, зайняти свою нішу на глобальному ринку. На нашу думку, це R&D».

Про GlobalLogic в Україні

GlobalLogic в Україні входить до ТОП-5 найбільших IT-компаній країни. Компанія співпрацює з понад 2700 ІТ-спеціалістами в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві, що є частиною 10-тисячної міжнародної команди. GlobalLogic як компанія-лідер і експерт на ринку бере активну участь в розвитку ІТ в Україні. Зокрема, компанія є активним учасником провідних українських спеціалізованих спільнот, діяльність яких спрямована на підвищення конкурентоздатності української IT-галузі на світовому рівні.

Український підрозділ GlobalLogic бере участь у створенні низки інноваційних рішень – від дефібриляторів та інсулінових помп, які рятують життя, до системи трансляції медіа й трекерів для плавання, які роблять життя яскравішими. 

Комментарии: