Статьи

Як захиститись від DDoS-атак з Grey Wizard Shield

15 августа, 2018. 09:08 За матеріалами Oberig IT
У попередній статті ми описали модуль WAF для захисту веб-додатків польської компанії Grey Wizard. Зараз ми розглянемо один з модулів рішення Grey Wizard Shield – систему захисту від DDoS-атак та захисту від атак, які можуть бути використані для виклику Denial of Service.

Навіщо потрібен захист сайту?

Згідно з даними аналітиків Grey Wizard, за останній рік 75% організацій піддалися нападам хакерів, 48% було атаковано 6 або більше разів, 32% зіткнулися з шкідливим ПЗ після DDoS-атаки. Збільшилася і ймовірність витоку даних в разі, якщо атаки були успішними: з 22,4% у 2014 році до 27,7% в 2017-м.

DDoS – атки відносяться до числа найбільших кіберзагроз. DDoS-атаки паралізують мережеву інфраструктуру, відключаючи роботу веб-сторінки. Кібератака може породжувати втрати, вимірювані мільйонами, і серйозно пошкодити імідж компанії.

У подібних умовах особливо ефективними є хмарні рішення захисту. І якщо перші хмари для захисту мереж з’явилися в 2010 році, то зараз набирають силу хмарні додатки другого покоління – з використанням штучного інтелекту (ШІ) і машинного навчання для поведінкового аналізу загроз.

Що собою представляє Grey Wizard Shield?

Рішення Grey Wizard Shield пропонує послуги з захисту і оптимізації продуктивності web-сайтів і додатків.

Grey Wizard Shield забезпечує наскрізну захист веб-сторінок від всіх типів DDoS-атак. Рішення ефективно захищає від volume-based атак, network-oriented і application-oriented атак. Grey Wizard Shield діє як проксі-сервер між користувачами і серверами клієнта. Активація і розгортання служби зазвичай займає всього 15 хвилин. Вендор пропонує два тарифних плани підписки: BUSINESS і ENTERPRISE STANDARD.

Читати далі...

Материалы по теме:
Комментарии: