Статьи

Broadcom Software удостоєна першої в історії нагороди Google Cloud DevOps Award

12 августа, 2022. 10:08 За матеріалами Oberig IT
Ми дуже раді поділитися з вами новиною про те, що компанія Broadcom Software отримала нагороду Google Cloud DevOps Award за 2022 рік, продемонструвавши, як партнерство з Google Cloud допомогло командам розробників модернізувати процеси у всьому портфоліо. Партнерство продовжує демонструвати значні переваги, і ця робота принесла істотні вигоди клієнтам, включаючи: більш швидке постачання продуктів, стандартизовані методи та інструменти забезпечення безпеки, а також покращені критерії відповідності.

Google Cloud є надійним партнером у процесі цифрової трансформації компанії Broadcom Software, і компанія дуже рада, що визнали саме їх бізнес-трансформацію та операційну ефективність. Ця нагорода ґрунтується на стратегічному партнерстві, про яке оголосили в минулого році, щоб постачати портфель рішень Broadcom для забезпечення безпеки та корпоративного програмного забезпечення через довірену глобальну інфраструктуру Google Cloud.

Премія Google Cloud DevOps Award

Нагорода Google Cloud DevOps Award відзначає напружену роботу команд DevOps по всьому світу та була вручена на заході Google Cloud “Strengthening your DevOps Muscle” 7 квітня 2022 року. Команда була відзначена за роботу з впровадження загальної платформи IaaS та Kubernetes, загального інструментарію DevOps, практик DevOps та загального конвеєра CI/CD.

У Broadcom Software філософія DevOps полягає в тому, що DevOps – це культура, що сприяє інноваціям, співпраці, підвищенню ефективності, продуктивності та усунення тертя між командами розробників та операторів. Саме поєднання процесів та правильного набору інструментів дозволяє постачати якісний та безпечний код із високою швидкістю.

Ключові цілі, досягнуті за допомогою Google Cloud

Цей проект DevOps дозволив компанії Broadcom Software здобути численні перемоги, які принесли користь декільком підрозділам, що займаються розробкою програмного забезпечення, у тому числі:

– Можливість розгортання в будь-який час та в будь-якому місці за допомогою загального конвеєра CD, що дозволяє прискорити доставку продуктів без ручного втручання. У середньому вони розгортають 6500+ разів у кількох середовищах на день. Розробники можуть швидше надавати клієнтам більше інкрементних змін.

– Ми змогли перемістити 60 різних центрів обробки даних по всьому світу до 27 хмарних регіонів Google та точок присутності для значного скорочення інфраструктури.

– Впровадження контейнерів та стандартної платформи на основі GKE з такими функціями, як автоматичне масштабування вузлів та модулів, допомогло значно оптимізувати ресурси.

– Завдяки стандартизації загальна кількість людей, що займаються SaaS, скоротилася на 70%, що дозволило зосередитись на нових інноваційних проектах всій команді.

Програмне забезпечення Broadcom та Google Cloud

Broadcom Software уклали партнерство з Google Cloud, щоб забезпечити швидкість, масштаб та ефективність впровадження нашого програмного забезпечення, орієнтованого на хмарні технології. Компанія створює великий портфель провідного в галузі, критично важливого для бізнесу програмного забезпечення, яке модернізує, оптимізує та захищає найскладніші гібридні середовища у світі, і Google Cloud – надійний партнер на цьому шляху. Нагорода Google Cloud DevOps Award є ще одним підтвердженням нашого партнерства та майбутніх великих звершень для клієнтів та галузі.

 З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Symantec і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка:

[email protected], +38 093 801 04 41.

Джерело: https://bit.ly/3vCNJGs

Комментарии: