Статті

Чому необхідно зосередитися на захисті особистості саме зараз 

08 мая, 2023. 10:05 За матеріалами Oberig IT
Теги: #Oberig_IT, #OneSpan
Ми живемо у дивовижні часи. Про це так часто говорять, що це стало головною темою маркетингових листів та публічних виступів.

Але майже завжди акцент робиться на часі та наших обставинах, а не на тому, хто ми є. Ми. 

Іронія полягає в тому, що ніколи не було так просто ідентифікувати себе. Функції автозаповнення у браузерах заповнюють десятки полів, пов'язаних з нашою особистістю, одним клацанням миші. Біометричні технології вбудовані у повсякденні споживчі товари. Легкодоступні набори ДНК надають масу даних про наше походження, заснованих на тих клітинах, які роблять нас тими, хто ми є. 

У той же час наше цифрове життя, так би мовити, обростає новими подробицями. Якщо лише кілька років тому цифрова взаємодія означала читання веб-сторінки або, можливо, її створення, то тепер майже весь людський досвід доступний у тому чи іншому віртуальному форматі. Ідентичність стає ключем, який відкриває шляхи, зв'язки та угоди – між людиною та людиною, людиною та ботом чи людиною та невизначеною людиною. 

"Сьогодні все стало цифровим - робота, покупки, навіть ваш гаманець, - і є одна річ, яка захищає вас у всьому вашому цифровому житті: ваша особистість", - каже директор з продуктів OneSpan Самір Хаджарніс. "Але цифрова ідентичність має широке визначення і включає все - від імені користувача і пароля до вашої статі, адреси і дати народження. Подумайте про це: Кожного разу, коли ви вводите свою адресу на сайті при здійсненні покупок в Інтернеті, ви ділитеся частиною своєї цифрової особистості". 

На жаль, саме ця легкість обміну інформацією призвела до хвилі шахрайства. "Ми постійно обмінюємося цими атрибутами, що становлять нашу цифрову особистість, і це буде тільки розширюватися в міру того, як ми робитимемо все більше речей у цифровому форматі", – каже Хаджарніс.  

"Але це також означає, що суб'єкти загроз можуть легше здійснювати шахрайство з ідентифікаційними даними та створювати синтетичні особистості. Такі синтетичні особистості здатні порушити життя людей та ведення бізнесу. Подумайте, наприклад, що інструменти ШІ можуть використовуватися для створення підроблених паспортів або посвідчень особи, які можуть обійти платформи аутентифікації та перевірки". 

Хто ми є, також виявляється надзвичайно тендітним у світі, де все важче довіряти всьому, що ми бачимо чи чуємо. Якщо ми хочемо вийти за межі довіри, життєво важливо захистити саму основу того, хто ми є.  

Ось чому компанія OneSpan пишається тим, що є чемпіоном Дня управління ідентифікацією

День управління ідентифікаційними даними (Identity Management Day), заснований Identity Defined Security Alliance (IDSA) і підтриманий Національним альянсом кібербезпеки (NCSA),[2] – це день підвищення поінформованості для освіти бізнес-лідерів, осіб, які приймають рішення у сфері ІТ, та громадськості про важливість управління ідентифікаційними даними. Його мета: інформувати про небезпеки, пов'язані з випадковим або неналежним управлінням та захистом цифрових ідентифікаційних даних, шляхом підвищення обізнаності, обміну передовим досвідом та спонукання людей та організацій до дій. 

Рекомендація Хаджарніса полягає в тому, щоб зосередитись на ідентифікації як ключовому елементі загальної системи безпеки підприємства. 

"Ми повинні думати про те, як захистити цифрові ідентифікаційні дані підприємства та споживача. Це означає впровадження системи, в якій цифрові ідентифікатори надаються безпечним способом та можуть бути розблоковані лише за наявності надійної автентифікації користувача".  

Він додає: "Це не тільки захищає цифрові ідентифікаційні дані від зловживань та шахрайства, а й обмежує кількість атрибутів особи, якими користувачі повинні ділитися. Замість того, щоб ділитися кожною часткою особистої інформації, користувачі розкриватимуть лише мінімум інформації, необхідної для виконання роботи. Саме так ми будемо захищати та забезпечувати безпеку цифрових ідентифікаторів у міру впровадження Web3”. 

Зрештою, саме такі методи, як ці, визначають різницю між ворожим цифровим ландшафтом та тим, у якому ми зможемо повністю реалізувати наш потенціал для співпраці та відкриттів. Справді, настали незвичайні часи.  

Дізнайтеся більше про передові методи ідентифікації та автентифікації користувачів 

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення OneSpan і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка, [email protected], +38 093 801 04 41

Джерело https://bit.ly/3p5tFxb

Материалы по теме:
Комментарии: