Статьи

Cisco на вигідних умовах пропонує пакет флагманських рішень для захисту віддалених пристроїв

11 марта, 2021. 10:03 За матеріалами Netwave
Теги: #Cisco, #NETWAVE
Провідний виробник мережевих рішень Cisco разом з системним інтегратором Netwave пропонують пакет флагманських рішень Secure Remote Workforce на вигідних умовах. Комплекс з п’яти потужних платформ позиціонується в якості найбільш ефективної відповіді кіберзагрозам, націленим на віддалених працівників. Впровадження всього пакету зараз дозволить зекономити до 10% від загальної вартості.

До складу Secure Remote Workforce входять вже перевірені часом безпекові рішення компанії. Зокрема, платформа безпечного підключення до глобальної мережі Umbrella, один з кращих в галузі клієнтів захищеного доступу AnyConnect, додаткове рішення для посилення захисту хмарної електронної пошти Cloud Mailbox Defense, платформа багатофакторної аутентифікації Duo та система всестороннього захисту кінцевих пристроїв Secure Endpoint (AMP).

Всі рішення інтегровані з платформою аналітики Talos і використовують інструменти машинного навчання, що дозволяє не тільки виявляти загрози вже всередині мережі, а й попередити їх проникнення. Американський виробник також наголошує, що фішкою Secure Remote Workforce є легкість та швидкість розгортання і надзвичайна простота користування як адміністраторам, так і віддаленими співробітниками. Бандл фокусується не тільки на високій ефективності, але й на забезпечені комфорту користувачів для підвищення їх продуктивності. 

УЗНАТЬ БОЛЬШЕ

Материалы по теме:
Комментарии: