Статьи

De Novo зберігає довоєнні ціни на хмари до 2024 року

De Novo, як найбільший український IaaS та ЦОД провайдер, робить свій вклад у загальну перемогу над ворогом та стабілізацію українського бізнесу.

Ціни на всі хмарні сервіси De Novo, що виробляються на базі українських дата центрів, залишаються на «довоєнному» рівні, тобто такими, як були у 2021 р. 

Мораторій на підвищення цін буде діяти щонайменше до 1 січня 2024 р., незалежно від курсу долара, рівня інфляції або цін на комп’ютерне обладнання.

“Ми впевнені, що наша ресурсна забезпеченість та поточний рівень розвитку наших хмарних платформ дозволить витримати будь-який рівень навантаження, та залишити надання послуг на найвищому рівні. А збереження цін буде тим невеличким острівцем стабільності для вашого бізнесу в ці непрості часи”, - підкреслює Максим Агєєв, генеральний директор De Novo. 

De Novo — еталонний  український провайдер хмарних сервісів IaaS і ЦОД, технологічність, якість і надійність якого підтверджено та визнано світовими лідерами VMware та SAP та перевірено українським корпоративним бізнесом з 2008 року. Клієнтами компанії є значущі національні корпорації та державні підприємства: ДіЯ, Нафтогаз, Кернел, ПУМБ, Prozorro, E-Health, ARX, Shell, Ощадбанк тощо. 

Детальніше про послуги та збереження цін на хмари за цим посиланням.


Віримо в ЗСУ та підтримуємо українське разом!

Материалы по теме:
Комментарии: