Статті

Delinea отримала нагороду NorthFace ScoreBoard Award℠

13 июня, 2022. 04:06 За матеріалами Oberig IT
Теги: #Delinea
Delinea – провідний постачальник рішень із США з управління привілейованим доступом (PAM) у сфері кібербезпеки. 3 березня 2022 року – вендор оголосив про отримання нагороди NorthFace ScoreBoard Service Award (NFSB) від Інституту управління відносинами з клієнтами (CRMI) за досягнення досконалості в обслуговуванні клієнтів у 2021 році у сфері послуг підтримки.

Компанія Delinea вже четвертий рік поспіль отримує цю нагороду, демонструючи постійне прагнення до формування прибуткової та довгострокової лояльності клієнтів, шляхом надання їм зразкового обслуговування та постійного перевищення очікувань.

Процес визначення лауреатів NFSB починається кожного календарного року, коли процеси та рейтинги задоволеності клієнтів розглядаються та оцінюються у таких категоріях, як технічна підтримка, обслуговування на місцях, управління обліковими записами, професійні послуги, навчання/обслуговування/підтримка клієнтів та інші. У 2021 році до участі у конкурсі було запрошено понад 5 000 компаній у різних галузевих сегментах зі всього світу.

Щоб отримати це високе визнання, компанія має отримати оцінку 4.0 або вище з можливих 5.0 у будь-якій із затверджених категорій. За результатами досліджень Компанія Delinea отримала загальний рейтинг задоволеності підтримкою клієнтів – ScoreBoard Index (SBI) – 4,8.

“Наша команда дуже рада отримати нагороду NorthFace ScoreBoard Service Award за чудове обслуговування клієнтів”, – сказав Ентоні Даубенмеркл, віце-президент з міжнародної та OEM-підтримки компанії Delinea. “Визнання CRMI наголошує і підтверджує наше прагнення надавати неперевершену, цілодобову підтримку всім нашим клієнтам по всьому світу”.

Стратегія обслуговування клієнтів Delinea розглядає задоволеність та успіх клієнтів з погляду вимог бізнесу, а не просто як «мету чи показник». Протягом наступних 12 місяців компанія продовжить розширювати та вдосконалювати свою модель обслуговування, сприяючи успіху клієнтів у всьому світі.

Про компанію Delinea

Компанія Delinea – провідний постачальник рішень з управління привілейованим доступом (PAM), які забезпечують безпеку для сучасного гібридного підприємства. Рішення дозволяють організаціям захищати критично важливі дані, пристрої, код та хмарну інфраструктуру для зниження ризиків, забезпечуючи відповідність вимогам стандартів безпеки.

Delinea усуває складності та визначає межі доступу для тисяч клієнтів по всьому світу, включаючи більше половини компаній зі списку Fortune 100. Клієнти варіюються від малого бізнесу до найбільших у світі фінансових установ, розвідувальних агенцій та компаній критичної інфраструктури.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Delinea і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected], +38 099 427 94 04.

Джерело: https://bit.ly/3ORmYXU

 

Материалы по теме:
Комментарии: