Статті

Delinea отримала п'ять нагород за досягнення в галузі кібербезпеки

02 июня, 2023. 08:06 За матеріалами Oberig IT
Теги: #CISO, #Oberig_IT, #Delinea
Провідна компанія в галузі управління привілейованим доступом названа переможцем Silver Globee у номінації "Найкраща компанія року в галузі програмного забезпечення для забезпечення безпеки".

Delinea, провідний постачальник рішень, що дозволяють безперешкодно розширювати управління привілейованим доступом (PAM), оголосила про те, що компанія була визнана переможцем у кількох категоріях премії Cybersecurity Excellence Awards 2023 та переможцем у двох категоріях 19-ї щорічної премії GlobeeCybersecurity Awards. У березні компанія Delinea здобула п'ять нагород, що свідчать про визнання її провідних у галузі інноваційних продуктів та досягнень. 

Ці престижні програми нагородження відзначають постачальників послуг у галузі кібербезпеки з інноваційними підходами та ефективними рішеннями, що забезпечують надійний захист у цифрову епоху. Компанія Delinea була названа Silver Globee Winner у категорії "Компанія року, програмне забезпечення для забезпечення безпеки" у рамках премії Globee Cybersecurity Awards 2023.
Secret Server, удостоєне нагородами рішення компанії для сховищ, отримало Bronze Globee Award у категорії "Контроль, безпека та керування привілейованим доступом".  

У номінації Cybersecurity Excellence Awards рішення Delinea Cloud Suite було назване Gold Winner у категорії Cloud Privileged Access Management, а Secret Server був удостоєний Silver у категорії Privileged Access Management. 

"Розширення контролю привілейованого доступу до всіх ідентифікаційних даних в умовах розширення ландшафту загроз ще ніколи не було таким важливим", - сказав Арт Гілліленд, генеральний директор компанії Delinea. "Ми постійно працюємо над тим, щоб забезпечити наших клієнтів безперебійними PAM-рішеннями з передовими можливостями, необхідними для захисту сучасної інфраструктури, і для нас велика честь, що наші зусилля були відзначені цими престижними нагородами".  

Крім того, у номінації "Кращий підкаст з кібербезпеки" Cybersecurity Excellence Awards золоту нагороду отримав спільний подкаст Delinea та Cybrary "401 Access Denied". Раз на два тижні ведучий підкасту Джозеф Карсон, головний спеціаліст з безпеки та консультант CISO компанії Delinea, обговорює останні тенденції в галузі кібербезпеки та технології, що використовуються на практиці, зі спеціальними гостями та експертами галузі. 

Ці нагороди були отримані після запуску Delinea Platform, хмарної основи для визнаних у галузі PAM-рішень Delinea, що забезпечує наскрізну видимість, динамічний контроль привілеїв та адаптивну безпеку. Платформа Delinea підтримує останню версію Secret Server, а також безпечну службу віддаленого доступу без VPN для постачальників та віддалених працівників та багату екосистему інтеграції на ринку Delinea. 

Про компанію Delinea 

Delinea – провідний постачальник рішень щодо управління привілейованим доступом (PAM) для сучасних гібридних підприємств. Платформа Delinea Platform легко розширює PAM, забезпечуючи авторизацію всіх ідентифікаційних даних, контролюючи доступ до найважливішої гібридної хмарної інфраструктури та конфіденційних даних організації, що допомагає знизити ризик, забезпечити відповідність вимогам та спростити безпеку. Delinea усуває складності та визначає межі доступу для тисяч клієнтів по всьому світу. Клієнти Delinea варіюються від малих підприємств до найбільших у світі фінансових інститутів, розвідувальних служб та компаній критичної інфраструктури.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Delinea і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected], +38 073 168 08 65.

Джерело: https://bit.ly/3Zy3trk

Материалы по теме:
Комментарии: