Статті

Delinea розширює Cloud Suite, щоб забезпечити централізоване управління групами користувачів Linux

14 марта, 2022. 07:03 За матеріалами Oberig IT
Теги: #Oberig_IT, #Delinea
Cloud Suite дозволяє клієнтам додавати користувачів з хмарних каталогів до існуючих локальних груп у системах Linux для більш ефективного та безпечного доступу.

Редвуд-Сіті, Каліфорнія – 1 березня 2022 року— Delinea, провідний постачальник рішень з управління привілейованим доступом (PAM), оголосила про нові можливості Cloud Suite, які покращують безперешкодний доступ для локальних груп у системах Linux. Тепер клієнти можуть додавати користувачів з хмарних каталогів (наприклад, Active Directory, LDAP, Okta, Azure AD тощо) у існуючі локальні групи Linux, вирішуючи давні проблеми ефективності та управління шляхом спрощення та покращення централізованих політик доступу. Завдяки централізованому адмініструванню клієнти Delinea тепер можуть ефективно контролювати доступ до критично важливих робочих навантажень.

На комп’ютерах під керуванням Windows та Linux локальні групи користувачів збирають облікові записи користувачів у керовані блоки, спрощуючи керування доступом.

Однак, коли кількість систем обчислюється сотнями або тисячами, управління локальними групами в кожній системі стає неможливим.

Windows використовує переваги груп Active Directory для централізованого управління, де групи мають область дії над кількома серверами в домені або лісі. (Дерево доменів – ієрархічна система доменів, що має єдиний корінь (кореневий домен). Ліс доменівбезліч дерев доменів, що у різних формах довірчих відносин.)

У Linux немає таких власних можливостей, що призводить до операційних накладних витрат та можливості надмірного надання доступу користувачам, що збільшує ризик витоку даних.

“Cloud Suite тепер вирішує величезну проблему управління ідентифікацією та доступом (IAM) та PAM для ІТ та DevOps команд, централізуючи адміністрування ідентифікації користувачів та членства в локальних групах”, – сказав Джон Кун, SVP з управління продуктами в Delinea.
“Оскільки члени централізовано визначаються у платформі, вони динамічно додаються до відповідних локальних груп, забезпечуючи дотримання дозволів на доступ до локальних даних та файлів.

Ця додаткова функціональність продовжує розширювати принципи своєчасного та достатнього доступу в гібридних та хмарних інфраструктурах, що стає все більш критично важливим для бізнесу в еластичних середовищах, де ресурси постійно змінюються, а простота використання має першорядне значення”.

“У міру просування до централізованого управління та керівництва рішення Delinea спрямовані на підтримку масштабних ініціатив з трансформації хмари, що вимагають сучасного підходу до PAM у зв’язку з новою динамікою гібридної хмари”, – продовжує Кун.

Можливості керування членством у групах у Cloud Suite тепер також пропонують додаткову перевагу – підвищення безпеки за рахунок швидкої зміни дозволів членства у групах під час інциденту кібербезпеки.

Наприклад, під час зламування адміністратори можуть відключити певні групи, щоб перекрити доступ до конкретної машини Linux або облікового запису, позбавляючи зловмисника доступу і запобігаючи бічному переміщенню.

Інші нові можливості у випуску Delinea Cloud Suite 22.1 включають:

  • Для вирішення проблеми зростаючого привілейованого безособового доступу Cloud Suite також тепер використовує платформу на машині користувача для виконання привілейованих завдань без входу до системи. Зумовлені завдання можуть бути виконані на системі віддалено, залежно від їхньої ідентифікації та привілеїв, а також успішного входу до платформи.
  • З’єднувачі шлюзу Delinea тепер підтримують Windows Server 2022.
    Для отримання більш детальної інформації про останню версію Delinea Cloud Suite відвідайте https://thycotic.force.com/centrifysupport/Article/22-1-Release-Notes/.

    Про компанію Delinea
    Delinea є провідним постачальником рішень для управління привілейованим доступом (PAM), які забезпечують безпеку сучасного гібридного підприємства. Рішення дозволяють організаціям захищати критично важливі дані, пристрої, код та хмарну інфраструктуру, щоб знизити ризики, забезпечити відповідність вимогам та спростити безпеку. Delinea усуває складності та визначає межі доступу для тисяч клієнтів по всьому світу, включаючи більше половини компаній зі списку Fortune 100. Клієнти варіюються від малого бізнесу до найбільших у світі фінансових установ, розвідувальних агенцій та компаній критичної інфраструктури. 

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Delinea і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected], +38 099 427 94 04.

Джерело: https://bit.ly/36CvzfN
Материалы по теме:
Комментарии: