Статьи

Дев'ять рішень SolarWinds названо найкращими продуктами 2022 року за версією TrustRadius

14 февраля, 2023. 11:02 За матеріалами Oberig IT
Теги: #Oberig_IT, #SolarWinds
Компанія SolarWinds (NYSE:SWI), провідний постачальник простого, потужного та безпечного програмного забезпечення для управління ІТ, оголосила про те, що дев'ять її рішень було названо найкращими продуктами 2022 року за версією TrustRadius®, найнадійнішої платформи для відгуків клієнтів у сфері технологій B2B. SolarWinds заслужила це звання на підставі перевірених відгуків користувачів у 21 категоріїі.

"Процес цифрової трансформації йде швидкими темпами, і в результаті складність ІТ стає безпрецедентно високою", - каже Рохіні Кастурі, директор з продуктів SolarWinds. "Отримання статусу Top Rated від TrustRadius є свідченням неймовірної роботи команд SolarWinds, які створюють та вдосконалюють продукти, які допомагають клієнтам з різних галузей впевнено вирішувати складні завдання та долати сучасні ІТ-проблеми".

Кожний продукт SolarWinds розроблений для розширення можливостей технологічних фахівців за умов переходу до гібридних ІТ, оскільки перехід до хмарних технологій збільшив складність ІТ для організацій усіх розмірів. Нагороди TrustRadius засновані на відгуках користувачів та виділяють продукти в галузі з найвищим рейтингом підтримки, рейтингом зручності використання та найвищим рівнем задоволеності рецензентів.

Продукти SolarWinds, які увійшли до списку цього року, включають:

  • Network Performance Monitor (NPM): Найкращий у рейтингу з моніторингу мережі, пошуку несправностей мережі та моніторингу продуктивності мережі.
  • Network Configuration Manager (NCM): Найвищий рейтинг з моніторингу мережі, пошуку несправностей мережі та діагностики мережі.
  • NetFlow Traffic Analyzer (NTA): Найвищий рейтинг у галузі усунення несправностей мережі, моніторингу продуктивності мережі та аналізу мережного трафіку.
  • Virtualization Manager (VMAN): Найвищий рейтинг у галузі управління віртуалізацією.
  • Server & Application Monitor (SAM): Найкращий рейтинг з моніторингу ІТ-інфраструктури, моніторингу системи та управління продуктивністю додатків.
  • Pingdom®: Найвищий рейтинг у галузі моніторингу цифрового досвіду.
  • IP Address Manager (IPAM): Найвищий рейтинг у галузі управління IP-адресами.
  • Database Performance Analyzer (DPA): Найкращі в рейтингах з моніторингу продуктивності баз даних, управління базами даних та моніторингу продуктивності SQL Server®.
  • SQL Sentry®: Найвищий рейтинг за напрямками моніторинг продуктивності бази даних, управління базами даних та моніторинг продуктивності SQL Server.

Продукти SolarWinds дозволяють підприємствам будь-якого розміру прискорити цифрову трансформацію, надаючи комплексне уявлення про сучасні, розподілені та гібридні мережеві середовища. Компанія створює продукти, призначені для вирішення проблем, з якими стикаються 300 000 користувачів по всьому світу, що відображено в недавніх оглядах TrustRadius.

Реальний перевірений відгук користувача про Server & Application Monitor (SAM):

"SolarWinds Server & Application Monitor (SAM) є частиною набору інструментів моніторингу моєї компанії, підвищуючи загальну цінність наших інвестицій у SolarWinds Orion®. Будучи глобальною компанією, ми зараз використовуємо чотири екземпляри Orion у кількох центрах обробки даних та у провайдерів публічної хмари. В даний час SAM здійснює моніторинг локальних та публічних хмарних програм на базі Windows® та Linux®, а також надає показники затримки для кінцевих точок RDS в AWS®. SAM надає історичні метрики, а також є частиною загального набору інструментів для усунення несправностей у реальному часі".

Майк Хохштейн, старший директор з інфраструктурної архітектури та стандартів, Cision

Реальний перевірений відгук користувача про Network Performance Monitor (NPM):

"Наша корпорація використовує SolarWinds Network Performance Monitor (NPM) для моніторингу всіх наших мереж/кінцевих точок щодо збоїв, які можуть вплинути на з'єднання. Використовуючи NPM, ми можемо легко переглядати графіки часу роботи, отримувати попередження і навіть SNMP-пастки або Syslogs. Крім SolarWinds NPM, ми також доповнюємо його SolarWinds NTA та NCM, де ми можемо переглядати весь мережевий трафік та завантажувати нічні резервні копії наших конфігурацій”.

Бретт Стоун, менеджер з мережевих операцій, Cape Air Network Operations

Реальний перевірений відгук користувача про Database Performance Analyzer (DPA):

"Spitfire" розгортає програмну платформу, основою якої є база даних Microsoft® SQL Database з більш ніж 140 таблицями та більш ніж 650 процедурами. Розмір бази даних зазвичай перевищує мільйони записів та кілька сотень гігабайт. SQL створює плани запитів, які відрізняються для кожного клієнта залежно від його унікального розподілу даних. SolarWinds DPA дає нам постійну видимість продуктивності запитів у режимі реального часу у реальному розгортанні”.

Стен Йорк, віце-президент з розвитку, Spitfire Management

Додаткові відгуки клієнтів про продукти SolarWinds можна знайти на сайті TrustRadius: https://www.trustradius.com/vendors/solarwinds.

Заснована у 2013 році, TrustRadius стала найнадійнішим сайтом для оглядів програмного забезпечення B2B. Понад 12 мільйонів відвідувачів щорічно створюють та взаємодіють з високоякісним оглядовим контентом та даними про TrustRadius.com для прийняття обґрунтованих рішень щодо купівлі.

Додаткові ресурси:

Про компанію SolarWinds

SolarWinds (NYSE:SWI) - провідний постачальник простого, потужного та безпечного програмного забезпечення для управління ІТ, створеного для того, щоб клієнти могли прискорити свою цифрову трансформацію. Рішення надають організаціям по всьому світу - незалежно від типу, розміру та складності - комплексне та єдине уявлення про сучасні, розподілені та гібридні мережеві середовища. SolarWinds постійно взаємодіє з професіоналами у галузі технологій - спеціалістами з обслуговування та експлуатації ІТ, DevOps та SecOps, а також адміністраторами баз даних (DBA) - щоб зрозуміти, з якими проблемами вони стикаються при підтримці високопродуктивних та високодоступних ІТ-інфраструктур, додатків та середовищ. Інформація, яку компанія отримує від клієнтів у таких місцях, як спільнота THWACK дозволяє задовольняти потреби клієнтів зараз і в майбутньому. Орієнтація на користувача та прагнення до досконалості у наскрізному управлінні гібридними ІТ-системами зробили SolarWinds світовим лідером у галузі рішень для забезпечення спостереження, управління ІТ-послугами, продуктивності додатків та управління базами даних. Дізнайтесь більше на сайті www.solarwinds.com.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення SolarWinds і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected], +38 073 168 08 65.

Джерело: https://bit.ly/3sn7joX

Материалы по теме:
Комментарии: