Статті

ESET визнано значущим гравцем на ринку рішень для захисту робочих станц

20 июня, 2023. 09:06 За матеріалами ESET
Теги: #ESET
Компанія ESET ― лідер у галузі інформаційної безпеки ― була включена до звіту незалежної дослідницької компанії Forrester, присвяченому рішенням для захисту робочих станцій. У дослідженні за 2 квартал 2023 подано огляд 33 постачальників, серед яких ESET визнано значущим гравцем на основі доходів від продуктів.

Звіти Forrester допомагають користувачам отримати більшу інформацію про рішення, визначаючи поточний стан зрілості ринку, детально описуючи ринкову динаміку та варіанти використання, а також надаючи список постачальників залежно від розміру, фокусу та географії.

Як зазначено у дослідженні, рішення для захисту робочих станцій є основою кіберзахисту для компаній. Такі продукти захищають пристрої від шкідливого програмного забезпечення, виявляючи небезпечні чи шкідливі дії, а також швидко та ефективно реагуючи на інциденти. Тож в цьому звіті висвітлюється критична важливість безпеки робочих станцій, і завдяки включенню в нього ESET визнано відомим постачальником на ринку.

Постачальники у дослідженні відрізняються за розміром, географією та випадками використання, серед яких розширені сценарії застосування захисту браузера та посилених заходів безпеки, гнучке звітування, захист від загроз, спрямованих на мобільні пристрої. Ці випадки використання користувачі прагнуть розглянути на додаток до основного функціоналу, такого як захист робочих станцій, вирішення інцидентів, управління пристроями. Компанія ESET є одним із постачальників, які пропонують захист браузера, гнучке звітування та захист від загроз, націлених на мобільні пристрої, як варіанти розширеного використання.

«Завдяки телеметрії ESET та відстеженню ситуації в кіберпросторі ми продовжуємо розширювати наше портфоліо для захисту робочих станцій, додаючи нові функції. Рішення ESET створені з урахуванням потреб користувачів, оскільки ми пропонуємо варіанти, які допомагають компенсувати брак спеціалістів з безпеки та дозволяють компаніям зосередитися на своїх операціях та дійсно важливих для них завданнях, — розповідає Якуб Дебскі, директор з продуктів ESET. — Ми дуже пишаємося тим, що нас включили до звіту Forrester, тому що, будучи приватною компанією, орієнтованою на технології, ESET завжди дотримувалася науково обґрунтованого підходу до розробки рішень».

Щоб отримати детальнішу інформацію про рішення ESET для захисту робочих станцій, переходьте за посиланням.

Материалы по теме:
Комментарии: