Статьи

Helpsystems купує компанію Outflank

20 февраля, 2023. 10:02 За матеріалами Oberig IT
Теги: #Oberig_IT
Це дозволить клієнтам Helpsystems протистояти кібератакам за допомогою передових послуг з моделювання дій противника, інструментів наступальної безпеки та послуг з навчання.

Компанія HelpSystems оголосила про придбання компанії Outflank, визнаного лідера в галузі ІТ-безпеки, що має глибокий досвід у галузі моделювання дій противника, спеціалізованих тренінгів з кібербезпеки та унікальне хмарне програмне забезпечення для "червоних команд", Outflank Security Tooling (OST). Команда експертів, що базується в Амстердамі, працює з відомими фінансовими установами, транснаціональними компаніями та іншими сторонами, яким потрібний найвищий рівень безпеки, використовуючи етичні методи злому, які близько імітують методи реальних кіберзлочинців. Цей проєкт входить до портфелю рішень HelpSystems Offensive Security з управління вразливістютестування на проникнення та моделювання "червоних команд"(Red teaming/adversary simulation)", допомагаючи клієнтам оцінювати та запобігати ризикам з різних сторін.

Багато організацій прагнуть отримати розширену оцінку безпеки у вигляді операцій "червоної команди", але мало хто має внутрішні ресурси для ефективного виконання цього важливого завдання. Деякі "червоні команди" розробляють власні інструменти або звертаються до нішевих варіантів з відкритим кодом для виконання завдань. Outflank надає консультації, тренінги та програмний інструментарій на базі SaaS, який дозволяє організаціям, що пройшли строгу перевірку, оцінити свій захист у світлі сьогоднішніх вимог до безпеки. Фактично компанія розробила своє флагманське рішення Outflank Security Tooling для роботи в тандемі з Cobalt Strike від HelpSystems для надійного підходу до моделювання супротивника.

"Це неймовірно динамічний і захоплюючий простір, і ми раді вітати експертів Outflank в родині HelpSystems, –сказала Кейт Болсет, генеральний директор HelpSystems. "Наступальні тактики безпеки, такі як імітація супротивника, є важливою частиною добре продуманої стратегії кібербезпеки, особливо для організацій, що працюють у складних, уразливих ІТ-середовищах. Наші клієнти можуть бути впевнені, що ми здатні надати їм підтримку завдяки безпрецедентному поєднанню цільового програмного забезпечення та експертних послуг».

Наша команда пристрасно захоплена наступальною безпекою та пишається своєю важливою роллю лідера "червоної команди" в індустрії кібербезпеки, - каже команда Outflank. "Ми досягли великих успіхів у підтримці, вирішенні складних завдань та навчанні команд безпеки для виявлення та усунення прогалин в їх обороні за допомогою просунутих симуляторів супротивника. За допомогою нашого SaaS-рішення для "червоних команд" ми пропонуємо нашим клієнтам надзвичайно потужний набір інструментів, що дозволяє їм самостійно реалізовувати складні сценарії атак. Ставши частиною HelpSystems, ми зможемо розширити наше охоплення ринку та підтримувати більше команд з безпеки, продовжуючи при цьому застосовувати суворий контроль за доступом до нашого потужного набору інструментів і не забуваючи про те, як використовується наше рішення”.

Про компанію HelpSystems

HelpSystems – це компанія, що надає програмне забезпечення та послуги, орієнтована на допомогу винятковим організаціям у забезпеченні безпеки та автоматизації їхньої діяльності. Рішення щодо кібербезпеки та автоматизації захищають інформацію та спрощують ІТ-процеси, забезпечуючи нашим клієнтам душевний спокій. HelpSystems знає, що безпека та трансформація ІТ-це подорож, а чи не пункт призначення. Давайте рухатись уперед. Дізнайтесь більше на сайті helpsystems.com.

Про компанію Outflank

Outflank –це вузькоспеціалізована компанія в галузі ІТ-безпеки. Усі члени команди – досвідчені професіонали з багаторічним досвідом тестування безпеки та створення "червоних команд". Співробітники групи провели сотні тестів безпеки та "червоних команд" і навчили близько 1 000 фахівців з ІТ та безпеки. Їхній великий досвід наступальних дій доповнюється глибокими знаннями у сфері захисту ІТ-безпеки. Продукт OST компанії Outflank є першим на ринку рішенням, що пропонує повний набір інструментів, який підтримує інші "червоні команди" у їхній найважливішій роботі з тестування безпеки та стійкості організації до сучасних симуляцій противника. Команда визнає життєво важливу роль спільноти фахівців з інформаційної безпеки та підтримує її, регулярно ділячись високотехнічними дослідженнями своїх фахівців, а також просуваючи розробку фреймворку "червоної команди" TIBER.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення BoldonJames і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected], +38 093 801 04 41.

Джерело: https://bit.ly/3sFV8nw

 

Материалы по теме:
Комментарии: