Статьи

iIT Distribution починає дистриб'юцію рішень Crowdstrike на території України

18 марта, 2020. 09:03 За матеріалами iIT Distribution
Компанія iIT Distribution оголошує про початок співпраці з компанією CrowdStrike – світовим лідером у галузі захисту кінцевих пристроїв. Головне рішення CrowdStrike - платформа Falcon, яка є першою у галузі хмарною платформою для захисту кінцевих пристроїв.

Вона заснована на штучному інтелекті (AI) і об'єднує технології, інтелект та досвід в одне просте рішення, яке надійно зупиняє будь-які загрози. Платформа за лічені хвилини забезпечує захист у реальному часі, а ефективні алгоритми штучного інтелекту дозволяють побачити результат вже з першого дня використання. Хмарна інфраструктура і архітектура усувають складність у роботі з різними додатками, забезпечують керованість та швидкість рішення. Платформа CrowdStrike Falcon гнучка та масштабована і включає в себе різноманітні модулі для захисту cloud-простору та локальних мереж з різними кінцевими пристроями (ноутбуки, ПК, сервери, пристрої IoT). Кожен модуль доступний на платформі Falcon реалізований за допомогою єдиної хмарної консолі управління та єдиного агента для кінцевого пристрою.

МОДУЛІ РІШЕННЯ:

  • Falcon Prevent – поєднує найефективніші технології запобігання з повною видимістю атак (NGAV).
  • Falcon Insight – забезпечує постійну та всеосяжну видимість кінцевих пристроїв, яка охоплює виявлення, реагування та розслідування, щоб гарантувати що нічого не пропущено, а можливі порушення припинені (EDR).
  • Falcon Device Control – надає повну видимість використання USB приладів.
  • Falcon Overwatch – механізм виявлення людських загроз, який працює як частина вашої команди, невпинно шукаючи та зупиняючи найскладніші приховані загрози.
  • Falcon Discover – рішення з ІТ гігієни яке дозволяє в режимі реального часу визначати несанкціоновані системи та програми у вашому оточенні, а також швидко виправляти проблеми для покращення загального стану безпеки.
  • Falcon Spotlight – продукт для оцінки вразливостей який допомагає організаціям знаходити, визначати пріоритети та виправляти вразливості раніше ніж вони призводять до порушень.
  • Falcon X - автоматичне розслідування інцидентів та прискорення сортування оповіщень і реагування.
  • Falcon Search Engine - поєднання швидкого та всебічного пошуку зловмисного програмного забезпечення з CrowdStrike Falcon Intelligence ™ дає аналітикам (SOC) значну перевагу для випередження зловмисників.
  • Falcon Sandbox - проводить глибокий аналіз невідомих загроз, збагачує результати даними розвідки про загрози та надає надійні індикатори компрометації (IOCs), що дозволяє краще розуміти складні атаки.

 «Ми пишаймося, що розпочали роботу з компанією CrowdStrike, яка є лідером у галузі захисту кінцевих пристроїв,  –  коментує  Юрій Гатупов, директор компанії iIT Distribution. – Рішення компанії CrowdStrike раніше не були представлені в Україні, тому наше першочергове завдання  - розказати про переваги та цінність даного продукту. На сьогоднішній день традиційні засоби захисту кінцевих пристроїв мають сліпі зони, які роблять їх нездатними бачити і зупиняти складні загрози. Рішення CrowdStrike Falcon постійно відстежує всі дії на кінцевих пристроях та аналізує дані у режимі реального часу, щоб автоматично ідентифікувати будь-які загрози. Це дозволяє виявляти та блокувати складні загрози на самому початку їх виникнення. Вся активність кінцевих пристроїв аналізується на платформі CrowdStrike Falcon, тому спеціалісти з безпеки можуть швидко розслідувати інциденти та реагувати на випередження новим загрозам».

Команда iIT Distribution готова надати Вам весь перелік дистриб’юторських сервісів для Партнерів та допомогу кінцевим користувачам у технічному ознайомленні, впроваджені, та експлуатації.

+38 (044) 339 91 16

[email protected]

Комментарии: