Статті

Компанія Forcepoint названа візіонером у Gartner® Magic Quadrant™ для SASE від одного постачальника

13 октября, 2023. 11:10 За матеріалами Oberig IT
Компанія Forcepoint, світовий лідер у галузі безпеки, була визнана провидцем Gartner® Magic Quadrant™ для SASE (Secure Access Service Edge) від одного постачальника.

Оскільки безпека даних стає все більш актуальним завданням для сучасних розподілених підприємств та гібридних робочих груп, включаючи середовища зі штучним інтелектом, що швидко розвиваються, пропозиція Forcepoint SASE, запропонована одним постачальником, об'єднує провідні в галузі засоби запобігання втраті даних та конвергентні хмарні системи безпеки та мережі, забезпечуючи найважливішу видимість та контроль над даними незалежно від місця їх зберігання, переміщення чи використання. Forcepoint називає такий підхід до перетворень Data-first SASE. Передбачаючи потреби бізнесу у повному забезпеченні безпеки даних, рішення Forcepoint Data-first SASE дозволяє організаціям будь-якого масштабу підвищити рівень безпеки, збільшити ефективність роботи співробітників мережі та служби безпеки, а також спростити роботу користувачів та адміністраторів, відмовившись від використання численних продуктів для забезпечення безпеки в Інтернеті, хмарі та кінцевих точках. 

"Визнання Gartner нашого поєднання безпеки даних, контролю/видимості SaaS та веб-безпеки спонукає нас продовжувати спрощувати та трансформувати систему безпеки за допомогою нашого рішення Data-first SASE", - сказав Менні Рівело, генеральний директор Forcepoint. "Перше правило кібербезпеки – це захист даних. У зв'язку з комерційним зростанням апетиту інструментів генеративного штучного інтелекту до даних виникає нагальна необхідність об'єднати захист даних з хмарною безпекою та мережевими технологіями. Це починається із забезпечення за допомогою ШІ видимості та контролю всіх можливих каналів, де можуть ховаютися дані та кіберзловмисники, що полегшує командам передбачення ризиків та проактивне забезпечення безпеки даних усюди". 

За даними Gartner1, пропозиції SASE від одного постачальника надають безліч можливостей конвергентної мережі та системи безпеки як послуги, таких як програмно-визначувана глобальна мережа, захищений веб-шлюз (SWG), брокер безпеки доступу до хмари (CASB), мережеві екрани та мережевий доступ з нульовою довірою (ZTNA), з використанням архітектури, орієнтованої на хмару. Forcepoint пропонує єдине у своєму роді рішення SASE з найкращою в галузі системою запобігання втраті даних, що об'єднує платформу Forcepoint ONE SSEFlexEdge Secure SD-WAN і Forcepoint DLP у єдиний пакет. 

Хмарна платформа Forcepoint ONE об'єднує ключові технології SSE в єдину консоль, керовану за допомогою єдиного набору політик, з розширеними можливостями, доступними з єдиної програми для кінцевих точок або за допомогою хмарних проксі-серверів для некерованих пристроїв. Надаючи підприємствам єдине рішення для безпечного доступу до веб-додатків, "хмарних" та приватних програм, Forcepoint пропонує інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні інтерфейс, який зводить до мінімуму складність управління кількома середовищами. В результаті компанії позбавляються неефективності та ризиків, пов'язаних з управлінням безліччю точкових продуктів різних постачальників. Це дозволяє розподіленим компаніям та державним установам підключати та захищати своїх віддалених, офісних та гібридних співробітників за допомогою широкого спектру керованих мережевих рішень та рішень щодо забезпечення безпеки, що підтримуються одним постачальником.     

GARTNER є зареєстрованою торговою маркою та знаком обслуговування компанії Gartner, а Magic Quadrant – зареєстрованою торговою маркою компанії Gartner, Inc. та/або її філій у США та за кордоном та використовується у цьому документі з дозволу. Всі права захищені. 

Компанія Gartner не підтримує будь-якого постачальника, продукт або послугу, представлені в її дослідницьких публікаціях, і не рекомендує користувачам технологій вибирати тільки постачальників, які мають найвищі рейтинги або інші позначення. Дослідницькі публікації Gartner є думками дослідницької організації Gartner і не повинні розглядатися як твердження про факти. Gartner відмовляється від усіх гарантій, явних або на неявних, щодо цього дослідження, включаючи будь-які гарантії товарного стану або придатності для конкретної мети. 

Про компанію Forcepoint   

Forcepoint спрощує безпеку для глобальних компаній і урядів. Універсальна платформа Forcepoint з підтримкою "хмарних" технологій дозволяє легко впровадити систему Zero Trust та запобігти крадіжці або втраті конфіденційних даних та інтелектуальної власності незалежно від місця роботи співробітників. Компанія Forcepoint, розташована в Остіні (штат Техас), створює безпечні та надійні середовища для клієнтів та їхніх співробітників у більш ніж 150 країнах світу.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Forcepoint і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: 

[email protected], +38 093 801 04 41.

 

Джерело: Forcepoint Named Visionary in Gartner® Magic Quadrant™ for Single-Vendor SASE

Материалы по теме:
Комментарии: