Статті

Компанія Oberig IT стає дистрибутором AlgoSec

19 января, 2022. 10:01 За матеріалами Oberig IT
Теги: #Oberig_IT, #AlgoSec
Компанія Oberig IT рада повідомити про підписання дистрибуторського контракту з компанією AlgoSec. Постачання рішень та розвиток проектів через партнерський канал буде здійснюватися на території України, Казахстану, Грузії та країн СНД.

AlgoSec є провідним виробником рішень для управління мережевою безпекою та доступністю сервісів навіть у масштабних розподілених інфраструктурах. Орієнтуючись на потреби бізнесу та допомагаючи найбільшим у світі компаніям вбудовувати процедури забезпечення безпеки у бізнес-процеси, AlgoSec допомагає автоматизувати процес зміни політик безпеки без участі користувачів, заздалегідь оцінювати ризики та забезпечувати постійну відповідність вимогам регуляторів, а також швидко надавати, змінювати, переносити чи виводити з експлуатації мережеві підключення для бізнес-додатків, прискорюючи доставку у виробниче середовище, та багато іншого.

Особливостями рішення є:

· Динамічна візуалізація складних мережевих топологій

· Автоматичне виявлення бізнес-додатків та сервісів, опис їх роботи та зв'язків

· Зіставлення правил файрволів та L-3 пристроїв бізнес-додатків, видалення непотрібних правил та оптимізація тих, що залишилися, що веде до зниження навантаження на обладнання

· Виявлення та усунення ризиків, пов'язаних з конкретними додатками, у тому числі керування настройками мережевих пристроїв

· Правильна сегментація мережі та контроль за її дотриманням

· Скорочення термінів та вартості аудиту до 80% завдяки автоматичним звітам про нормативну відповідність

· Швидке відновлення роботи бізнесу при міграції - як у інший ЦОД, і у хмарні середовища.

«Основна проблема, з якою стикаються адміністратори – це те, що немає розуміння загальної картини як все налаштоване, а якщо інфраструктура компанії велика і налаштуваннями параметрів мережі та безпеки займається не одна, а десятки людей, відповідно рано чи пізно це піднесе ряд сюрпризів, наприклад для нового адміністратора або в момент аварійного відновлення мережі. AlgoSec прямо з коробки дозволяє запустити перевірку відповідності політик та правил усередині свого мережевого середовища, рішення точно скаже вам, що потрібно виправити і чому. Це дає користувачеві максимальну прозорість та розуміння як має бути все налаштоване. При цьому, рішення орієнтоване на виявлення та роботу з критично важливими для бізнесу додатками, дозволяючи абсолютно безболісно для бізнесу перенести інфраструктуру в новий ЦОД або хмару» - коментує менеджер з розвитку бізнесу Oberig-IT, Олексій Мудрицький

«Ми раді підписати партнерство із компанією Oberig IT. Ми бачимо у них надійного партнера, який націлений на активну роботу на ринку СНД та показує високий професіоналізм у питаннях ведення бізнесу та спільного розвитку ринку» - так Олександр Шахлевич, директор з продажу в СНД, прокоментував цю подію і привітав компанію з початком ділових відносин.

Перший вебінар Oberig IT, присвячений рішенням AlgoSec запланований на 25 січня 2022 року.
Вебінар буде цікавий ІТ-директорам, інженерам, керівникам ІТ-відділів, менеджерам з розвитку бізнесу та всім, кого хвилюють питання безпеки.

Участь безкоштовна, необхідна попередня реєстрація.

 

З питань організації індивідуальних демонстрацій партнерських тренінгів та пілотних проектів звертайтесь, будь ласка: [email protected]+38 093 801 04 41.

Материалы по теме:
Комментарии: