Статьи

Компанія Oberig IT стає ключовим дистриб'ютором Thycotic - лідера ринку в області Privileged Access Management (PAM)

09 июня, 2021. 10:06 По материалам Oberig IT
Компанія Oberig IT уклала дистриб'юторський контракт на території України та Казахстану з компанією Thycotic - світовим лідером в області управління корпоративними паролями та обліковими записами привілейованих користувачів (Privileged Access Management - PAM) для захисту підприємств від зовнішніх і внутрішніх загроз.

Thycotic - одна з найбільш швидкозростаючих компаній в області ІТ-безпеки, яка надає клієнтам свободу вибору хмарних або локальних програмних рішень. Компанія визнана одним із лідерів напрямку PAM за версією звіту Gartner 2020.

У 2021 компанія Thycotic об'єдналася з компанією Centrify, посиливши свої позиції на ринку інформаційної безпеки.

На сьогоднішній день Thycotic надає рішення для управління привілейованим доступом (PAM) більш ніж 12 500 організаціям по всьому світу, у тому числі 25 зі списку Fortune 100. Серед клієнтів Thycotic: Adobe, Honda, Microsoft, Activision, SAAB, RedBull, Netflix і багато інші.

Інструменти безпеки Thycotic дозволяють організаціям будь-якого масштабу - від малих підприємств до компаній зі списку Fortune 500, - обмежувати ризики, пов'язані з привілейованими обліковими записами, впроваджувати політику найменших привілеїв, контролювати додатки та демонструвати відповідність вимогам. Thycotic робить управління привілеями корпоративного рівня доступним для всіх, усуваючи залежність від занадто складних інструментів безпеки та віддаючи пріоритет продуктивності, гнучкості та контролю. Найпростіші в управлінні та найбільш швидко впроваджувані рішення по управлінню привілеями розроблені компанією Thycotic.

Створений компанією продукт Thycotic Secret Server допомагає адміністраторам керувати обліковими записами і доступом до корпоративної БД. Thycotic Secret Server - рішення з управління привілейованими обліковими записами, яке дозволяє безпечно зберігати в зашифрованому вигляді «секрети» - поєднання логіна, пароля і параметрів підключення до сесії, а також правильно видавати їх користувачам.

Коментар про старт співпраці з Oberig IT від територіального менеджера Thycotic Томаша Ванделя:

«Наша компанія дуже зацікавлена в якісному розвитку на ринках України, Казахстану та країн СНД. У першу чергу нашою метою є надання першокласного сервісу для замовників і партнерів в області ознайомлення з рішеннями Thycotic, навчання партнерів і вибудовування якісного сервісу підтримки протягом усього циклу використання рішень Thycotic.

Саме для реалізації цих цілей ми стартували співпрацю з компанією Oberig IT як Value Add Distributor і робимо ставку на якісний спільний розвиток партнерів, а також проектів різного масштабу з ключовими компаніями в Україні, Казахстані та країнах СНД». 

«Основний принцип компанії Thycotic - Інформаційна безпека не повинна бути складною. Саме тому, рішення Thycotic розробляються таким чином, щоб вони були зрозумілі замовникам і були прості в управлінні. При цьому Thycotic має великі можливості в реалізації поставлених завдань в архітектурі різного масштабу, від простих наземних інфраструктур до складних, гібридних і розподілених мереж великих корпорацій. Портфель рішень Thycotic має широкий спектр продуктів, від класичного PAM і забезпечення віддаленого доступу до більш складних завдань - контроль і захист баз даних, поведінковий аналіз, IDM, DevOps, Cloud Access і ін. Ми раді надати нашим партнерам і замовникам не тільки лідируюче в своїй області рішення, але також надати експертизу компанії Oberig IT у тестуванні, налаштуванні та роботі з рішеннями Thycotic», - коментує менеджер з розвитку бізнесу компанії Oberig IT, Станіслав Похилько. 

Перший вебінар, присвячений огляду рішень Thycotic, запланований на 15 червня 2021.

Для участі у заході необхідна попередня реєстрація.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішень Thycotic та організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка до нашої команди в Україні:

[email protected], +38 099 427 94 04

Материалы по теме:
Комментарии: