Статті

Останнє оновлення Delinea Server Suite знижує ризик загроз бекдору на серверах 

29 июня, 2023. 04:06 За матеріалами Oberig IT
Теги: #Oberig_IT, #Delinea
Нові методи автентифікації для Active Directory, Linux та Unix з високою доступністю для забезпечення багатофакторної автентифікації підвищують безпеку.

Компанія Delinea, провідний постачальник рішень, що плавно розширюють систему управління привілейованим доступом (PAM), оголосила про випуск останньої версії Server Suite, частини рішення Server PAM, що забезпечує безпеку та консолідацію ідентифікаційного доступу до серверів. Удосконалення включають нові варіанти автентифікації для організацій, які використовують Active Directory (AD), багатофакторну автентифікацію (MFA), Red Hat Enterprise Linux (RHEL) та IBM AIX Unix системи для подальшого підвищення безпеки ідентифікаційних даних, які вимагають доступу до критичних систем. 

21% всіх інцидентів кібербезпеки пов'язані з використанням бекдорів, що перевершує навіть здирництво як найбільш поширену дію або діяльність у 2022 році, про це свідчать дані IBM. Атаки з використанням бекдорів дозволяють оминути звичайні механізми аутентифікації; без контролю привілейованого доступу зловмисники можуть досягти масштабніших цілей, таких як витік даних. Для боротьби з цією загрозою організації можуть інтегрувати свої служби аутентифікації з впровадженням MFA як додаткову перевірку особи для послідовного контролю привілейованого доступу, що залишає мінімальні постійні привілеї, якими можуть скористатися бекдори. 

 Розширені можливості аутентифікації для посилення контролю за привілейованим доступом 

Поліпшення аутентифікації на основі сертифікатів у Server Suite відповідають оновленням, які Microsoft вносить у Active Directory, і дозволяють організаціям використовувати переваги новітніх заходів безпеки при контролі привілейованого доступу до серверів, підключених до AD. Новий метод керування модулями аутентифікації, що підключаються, забезпечує велику гнучкість і контроль при управлінні привілейованим доступом до серверів під керуванням RHEL. Нова підтримка розширених атрибутів IBM AIX покращує управління автентифікацією для цих систем. Для додаткового забезпечення ідентифікації клієнти тепер можуть вказати безліч конекторів для MFA, коли необхідно використовувати підмножину конекторів для забезпечення високої доступності при здійсненні додаткових перевірок ідентифікації при вході на сервер та підвищенні привілеїв. 

"Автентифікація належних користувачів та забезпечення суворого контролю за тим, до чого вони можуть отримати доступ, значно підвищує безпеку від атак на основі ідентифікації, особливо на серверах, на яких розміщуються критично важливі дані та робочі навантаження", - говорить Сара Отремба, директор з управління продуктами компанії Delinea."Цей випуск Server Suite пропонує організаціям велику гнучкість в автентифікації користувачів у різних операційних системах, запобігання атакам "чорного ходу" внаслідок зловживання привілейованим доступом та обмеження латерального переміщення".   

Додаткові оновлення в цьому випуску включають поліпшення досвіду користувача при керуванні запатентованою технологією Zones і підтримку AIX 7.3, Fedora Linux 36, 37; Alpine Linux 3.15, 3.16; Debian 11.5; Oracle Linux 8.6, 9; AlmaLinux 9; та Rocky Linux 9.

З питань проведення індивідуальної демонстрації останньої версії Server Suite, що входить до складу рішення Delinea Server PAM, звертайтесь, будь ласка: [email protected]

Про компанію Delinea 

Delinea – провідний постачальник рішень щодо управління привілейованим доступом (PAM) для сучасних гібридних підприємств. Платформа Delinea Platform легко розширює PAM, забезпечуючи авторизацію всіх ідентифікаційних даних, надаючи доступ до найважливіших для організації гібридних хмарних інфраструктур та конфіденційних даних, що допомагає знизити ризик, забезпечити відповідність нормативним вимогам та спростити безпеку. Delinea усуває складності та визначає межі доступу для тисяч клієнтів по всьому світу. Клієнти Delinea варіюються від малих підприємств до найбільших у світі фінансових інститутів, розвідувальних служб та компаній критичної інфраструктури.

Джерело: Delinea’s Latest Product Update Reduces the Risk of Backdoor Threats on Servers

Материалы по теме:
Комментарии: