Статьи

Параметр Zero Trust: використання ідентичності як нового параметра в рамках системи Zero Trust

Екосистема цифрової інформації, що постійно зростає й змінюється, стала необхідною для підприємств в досягненні своїх цілей і управлінні своєю діяльністю в цифровому світі. Організаціям потрібні життєво важливі програми для захисту своїх критично важливих даних і мережевих ресурсів від кіберзагроз. Більш того, зміна і динамічний потік ділової етики та адаптація віддаленої роботи створили нові загрози для організацій. Така структура, як Zero Trust, розроблена для протидії цим новим загрозам, де "Ідентичність" - вирішальний параметр.

Ідентифікація має вирішальне значення для будь-якого бізнесу, особливо для керівників інформаційних служб і чи співробітників служб безпеки. Організаціям необхідно знати, хто і що має доступ до їх систем, і чи є їх доступ аутентифіцированим, авторизованим і захищеним, приділяючи особливу увагу найбільш привілейованим обліковим записам. У міру того, як віддалена робота стає популярною в сучасних організаціях, зростає і число кіберзагроз (неправомірне використання облікових даних, програми-вимагачі і т.д.). Несанкціонований доступ до ресурсів вашої організації створює максимальний ризик пошкодження, розкриття конфіденційних або цінних даних, а також піддає організацію подальшим загрозам або експлуатації.

Таким системам, як Identity and AccessManagement (IAM Управління ідентифікацією і доступом) і Privileged AccessManagement (PAM Управління привілейованим доступом), приділяють велику увагу і використовують їх можливості. Системи PAM дозволяють ідентифікувати привілейовані права, припиняти доступ до привілейованих облікових записів користувачів і контролювати доступ користувачів. На відміну від цього, IAM дозволяє автоматично створювати нові привілейовані облікові записи і дозволяє користувачам запитувати привілейовані облікові записи. Як IAM, так і PAM мають більші можливості. Однак їх інтеграція створює ефективне управління доступом привілейованих і непривілейованих користувачів, запитами і виправленнями.

Цей гібридний підхід, розроблений для безпечної екосистеми, грає ключову роль в управлінні ресурсами організації. Авторизований доступ повинен містити дозвіл, отриманий відповідно до призначених обов'язків. Якщо співробітники звільняються або йдуть у відпустку, їх права доступу обробляються відповідним чином. Більш того, права доступу оператора містять механічні комбінації для визначення доступу до різних ресурсів. 

Такий процес дозволяє спростити процеси включення / вимикання і підвищити рівень продуктивності, оскільки організація краще контролює і розуміє права доступу і причину, по якій ці права доступу застосовуються до конкретного користувача або пристрою.

Інтегрований метод ідеально підходить для захисту особистості і контролю доступа. Використання засобів аутентифікації і заходів контролю доступу. Обидві системи реалізують політики безпечного доступу в структурі організації і реєструють активність потенційних загроз, в результаті чого створюють безпечне цифрове середовище і допомагають захистити систему управління в будь-якій галузі, оскільки внутрішні привілейовані користувачі є основною метою зловмисників. Системи IAM і PAM знижують ймовірність використання таких облікових записів і служать додатковим рівнем внутрішньої безпеки у вашій інфраструктурі.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішень Fudo і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: 

[email protected],  +38 099 427 94 04.

Джерело: https://cutt.ly/HRmNfli

Материалы по теме:
Комментарии: