Статті

Прискорення впровадження рішень на основі AI у 2022 році від Broadcom Software

27 мая, 2022. 09:05 За матеріалами Oberig IT
Теги: #Broadcom, #Oberig_IT
Штучний інтелект здатний змінити корпоративне програмне забезпечення. У грудні 2021 року Broadcom Software опублікувала блог: Прогнози на 2022 рік. Тепер ми розглянемо кожен з них докладніше у цій серії блогів.

Трансформація штучного інтелекту (ШІ) відбувається навіть швидше, ніж очікувалося, і все більше корпоративних компаній включають програмне забезпечення ШІ у свій процес розробки. Як уже згадувалося у попередньому блозі прогнозів у грудні про те, чого очікувати у 2022 році, появи ШІ не доведеться довго чекати – він уже тут.

Ми вже спостерігаємо цілу низку видів діяльності, таких як сервіси та інструменти розробки на основі ШІ з використанням ШІ-ботів для тестування програмного забезпечення. І в міру того, як методи ШІ та машинного навчання стають все більш поширеними, розробники корпоративного програмного забезпечення все частіше покладаються на них для створення якіснішого програмного коду. Справді, очікується, що цього року світовий ринок програмного забезпечення ШІ досягне 62 мільярдів доларів, але це лише початкова стадія фундаментальніших змін.

Ви вже зараз можете знайти інструменти прогнозування помилок, такі як Google w3C, що використовують алгоритми машинного навчання та глибший статистичний аналіз для пошуку поганого коду. Аналогічно, серед іншого розробники також мають доступ до фреймворків, керованих ШІ, таких як Accord.Net для інтеграції бібліотек з мовою C#, включаючи такі функції, як алгоритми, що навчаються, обробка сигналів, наукові обчислення і розпізнавання образів.

Розробники також виграють від поширення помічників програмування на основі ШІ, таких як Kite для Python, що допомагають з рекомендаціями по коду та процедурами налагодження. Інший приклад –GitHub Copilot, програміст зі штучним інтелектом, який не тільки усуває припущення при кодуванні, але й пропонує рекомендації щодо створення кращого коду.

Трансформація розробки програмного забезпечення

І це лише мала частина з того, що на нас чекає в майбутньому. Оскільки компанії прагнуть покращити свої процеси розробки та сприяти прийняттю рішень на основі даних, ШІ змінить розробку програмного забезпечення, яким ми його знаємо. Дозвольте мені коротко пояснити, як це, швидше за все, відбуватиметься.

По-перше, алгоритми штучного інтелекту призначені для прийняття рішень, часто з використанням даних у режимі реального часу. І оскільки, на відміну людини, алгоритми ШІ можуть миттєво прочісувати гори розрізнених даних у пошуках інформації, а потім рекомендувати чи вживати відповідні дії з урахуванням аналізу даних, це призводить до глибокого розуміння процесу.

Уявіть, що це означає для майбутнього планування проекту. Процес розробки програмного забезпечення може бути складним та трудомістким. Він повинен пройти через різні етапи, починаючи від ідеї та визначення продукту до стратегічного проектування, кодування та тестування. Але ми вже бачимо вплив штучного інтелекту, що знижує кількість відмов на 75% серед виробництва програмного забезпечення.

Трансформація штучного інтелекту (ШІ) відбувається навіть швидше, ніж очікувалося, і все більше корпоративних компаній включають програмне забезпечення ШІ у свій процес розробки.

За допомогою ШІ розробники зможуть швидше збирати всю інформацію, необхідну для глибокого розуміння вимог проекту.

У міру того, як з’являється все більше інструментів на основі ШІ, розробники отримують можливість ефективно переглядати мільйони рядків недокументованого коду – що не під силу простим смертним – і знаходити корисні фрагменти за необхідності. ШІ помічники допоможуть знайти закономірності в розробці коду, щоб визначити, де його можна використовувати повторно. Це стане моментом прориву, коли розробники зможуть встановлювати зв’язки, знаходити закономірності і часто передбачати майбутні напрямки, оскільки системи штучного інтелекту рекомендуватимуть варіанти, які можуть вислизнути від більшості людей.

Все це призведе до більш швидкого створення прототипів, що дозволить підприємствам розробляти та впроваджувати додатки, які зареєструють значні покращення у загальному користувальницькому досвіді. Результат: більш упорядкований робочий процес. Це не тільки робить розробників та тестувальників програмного забезпечення більш продуктивними, але й оптимізує процедури та, зрештою, сприяє створенню набагато якіснішого коду.

Еволюція штучного інтелекту

Деякі представники спільноти розробників програмного забезпечення висловлюють занепокоєння з приводу їх довговічності у світі, який все більше залежить від штучного інтелекту. Очевидно, що неможливо з упевненістю передбачити невідоме, але хоча ШІ неминуче призведе до еволюції ролі розробників програмного забезпечення, я думаю, що найгірші побоювання, швидше за все, перебільшені.

По-перше, ми говоримо про перехід, який відбуватиметься протягом кількох років – можливо, навіть десятиліть – тому ми ще далекі від того моменту, коли системи ШІ замінять кодерів. Якщо говорити більш конкретно, то ШІ може вплинути на роботу розробників. Замість витрачати свій час на нудні, пересічні завдання, розробники можуть передати ці обов’язки штучній інтелектуальній машині, а самим вирішувати складніші та цікавіші проблеми.

Програмне забезпечення Broadcom та ШІ

Не варто забувати, що розробка програмного забезпечення – складне завдання, і для її вирішення потрібен людський мозок. Замість того, щоб скоротити робочі місця, ШІ потенційно може призвести до збільшення попиту на розробників програмного забезпечення, які можуть працювати разом з ШІ для написання кращого коду.

Протягом багатьох років прихильники ШІ говорили про те, що він вплине на корпоративні обчислення. Ми швидко наближаємось до цього переломного моменту.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Symantec і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected], +38 093 801 04 41.

Джерело: https://bit.ly/3Lunade

 

Комментарии: