Статті

Рішення Safetica NXT для захисту даних вже доступне українським користувачам

03 марта, 2023. 10:03 За матеріалами ESET
Теги: #ESET
Компанія ESET представляє Safetica NXT, рішення на основі хмари для запобігання витокам даних, яке відтепер доступне українським користувачам. Створений за моделлю SaaS, продукт поєднує швидкість розгортання, простоту використання завдяки автоматизації та точне виявлення інцидентів на основі ризиків.

Забезпечуючи детальний огляд потоків даних між робочими станціями, хмарами та користувачами, рішення ідеально підійде для умов гібридного цифрового робочого простору та віддаленої роботи. Зокрема за допомогою автоматичного виявлення підозрілої поведінки Safetica NXT дозволить запобігати інцидентам витоку даних, швидко реагувати на потенційні внутрішні загрози та розслідувати шкідливі дії.

Оцінка рівня небезпеки усіх операцій та кожного захищеного користувача відбувається за допомогою безперервного аналізу потоків конфіденційних даних. Цілісна класифікація ризиків допомагає виявити та відрізнити зловмисні наміри від безпечної активності користувача. Надана інформація про події з різним рівнем небезпеки допомагає зосередитися на діяльності, яка вимагає швидкого реагування.

Кожна операція з файлами записується та безпечно зберігається в хмарі. Це дає змогу не лише вживати заходів щодо реагування на ситуацію та запобігати наслідкам можливої втрати даних, а й навчати працівників і змінювати їхню поведінку чи процеси компанії.

Крім цього, рішення дозволить забезпечити відповідність нормам щодо захисту інформацію та запобігти шкоді, спричиненій витоками конфіденційних даних.

Розгортання Safetica NXT у корпоративному середовищі займе всього кілька годинПродукт не потребує додаткового обладнання, достатньо просто встановити Safetica на корпоративні пристрої, щоб виявляти ризики та внутрішні загрози вже з першого дня.

Варто зазначити, що компанія Safetica входить до ESET Technology Alliance, який створено для забезпечення надійного захисту корпоративних даних користувачів на підприємстві.

Щоб отримати персональну пропозицію відповідно до потреб вашого підприємства або спробувати рішення, звертайтесь за електронною адресою [email protected] або за телефоном +380 44 545 77 26.

Материалы по теме:
Комментарии: