Статьи

Schneider Electric і AVEVA розширюють партнерство для надання комплексних рішень ЦОДам

29 мая, 2020. 02:05 По материалам Schneider Electric
• Партнерство дозволяє надавати інноваційні рішення, відповідні темпам і масштабам швидкого розвитку ринку ЦОДів • Завдяки інтеграції EcoStruxure ™ від Schneider Electric та ІТ-системами ЦОДів з AVEVA ™ Unified Operations Center, компанії можуть запропонувати комплексне рішення в сфері експлуатації ЦОДів • Застосування стандартизованих систем і процесів як на кількох об'єктах, так і на всьому підприємстві в цілому дозволить підвищити виробничу ефективність

Київ, 28 травня 2020 року – Компанія Schneider Electric, світовий лідер у наданні цифрових рішень в галузі управління електроенергією і автоматизації, і AVEVA, провідний розробник програмного забезпечення для проектування і виробництва, оголосили про розширення партнерства для надання інноваційних рішень ринку центрів обробки даних (ЦОД).

Від того, як провайдери будують гіпермасштабовані ЦОДи на все більшій кількості об'єктів, щоб задовольнити світовий попит, складність обслуговування і експлуатації таких об'єктів створюють ряд безпрецедентних викликів. Такий масштаб роботи вимагає іншого підходу для критично важливих об'єктів, що становлять світову цифрову інфраструктуру. Поєднання AVEVA ™ Unified Operations Center, що масштабується для промислового програмного забезпечення, з можливостями управління і моніторингу EcoStruxure ™ для ЦОДів від Schneider Electric забезпечує одночасно глибокий і широкий огляд щоденних операцій.

Нові спільні рішення забезпечують єдиний підхід до проектування, експлуатації та продуктивності в рамках різної бази встановленого обладнання. Завдяки цьому партнерству провайдери гіпермасштабованих ЦОДів зможуть об'єднувати платформи і набори даних, які раніше існували в розрізнених системах. Крім того, у них з'явиться можливість масштабування незалежно від кількості об'єктів і їх розташування. Співробітники ЦОДів зможуть приймати більш швидкі і обгрунтовані рішення і оптимізувати активи і операційну ефективність протягом усього життєвого циклу ЦОДу. Таким чином, провайдери ЦОДів можуть забезпечити глобальний, спільний підхід, щоб задовольнити зростаючі потреби своїх клієнтів в цифровий інфраструктурі.

«Сьогодні, коли цифрова інфраструктура всього світу працює на межі своїх можливостей, Schneider Electric і AVEVA надають комплексне рішення для гіпермасштабованих центрів обробки даних для обслуговування та експлуатації їх критично важливих середовищ, - каже Панкадж Шарма, виконавчий віце-президент підрозділу Secure Power компанії Schneider Electric. - Наше рішення дозволяє впорядкувати дані, що давно існували в окремих центрах обробки даних, часто в ізольованих підсистемах, на декількох об'єктах і в кінцевому підсумку зібрати інформацію і забезпечити інтеграцію IT / OT / IoT на рівні підприємства для прийняття рішень в режимі реального часу. Це комплексне рішення забезпечить операційну ефективність і надійність парку ЦОДів».

«Унікальне партнерство AVEVA і Schneider Electric вже приносить величезну користь нашим промисловим клієнтам по всьому світу, - коментує Крейг Хейман, президент компанії AVEVA. - Це важливий стратегічний етап для нас: ми розширюємо партнерство для виходу на нові ринки і  охоплюємо більшу кількість клієнтів, об'єднавши вражаючу спадщину AVEVA щодо надання комплексних уніфікованих рішень з глибокою експертизою і глобальними можливостями Schneider Electric в області центрів обробки даних. Наші спільні клієнти отримують додаткові можливості завдяки стандартизації систем і процесів, що призводить до підвищення виробничої ефективності як на кількох об'єктах, так і на рівні всього підприємства».

Для отримання додаткової інформації про AVEVA Unified Operations Center натисніть тут. Для отримання додаткової інформації про EcoStruxure для центрів обробки даних від Schneider Electric і підтримки натисніть тут.

Про компанію Schneider Electric

У Schneider Electric ми віримо, що доступ до енергії та  цифрових технологій є невід'ємним правом кожної людини. Ми надаємо усім можливість досягати більшого, витративши менше ресурсів, за допомогою нашої концепції Life Is On, яка є доступною для кожного в будь-якому місці в будь-який час.

Ми надаємо цифрові рішення для забезпечення ефективності та сталого розвитку. Ми інтегруємо кращі світові технології з управління електроенергією, автоматизації в режимі реального часу, програмне забезпечення і послуги в рішення для об'єктів цивільного та житлового будівництва, центрів обробки даних, інфраструктури та промисловості.

Ми допомагаємо розкривати безмежні можливості відкритої, глобальної інноваційної спільноти, яка поділяє наше прагнення до поліпшення якості життя й підтримує цінності середовища розмаїття, рівних можливостей і самореалізації.

Материалы по теме:
Комментарии: