Статті

Що нові оновлення закону про безпеку в інтернеті означатимуть для користувачів

20 мая, 2022. 12:05 За матеріалами Oberig IT
Теги: #Oberig_IT, #OneSpan
Оновлення законодавства спрямовані на те, щоб пом’якшити небезпеку шахрайської реклами, але чи досить далеко вони заходять?

Оскільки оновлений законопроект про безпеку в Інтернеті прагне зробити Великобританію «найбезпечнішим місцем для виходу в Інтернет», ми вивчаємо, що нове законодавство може означати для користувачів.

Законопроект оновлюється, щоб спеціально направити його проти шахрайської реклами в Інтернеті, а також приймаються нові закони, що вимагають від сайтів, соціальних мереж та технологічних компаній запобігання впливу шкідливого контенту.

Це призведе до того, що Ofcom візьме на себе додаткові обов’язки, включаючи право штрафувати або блокувати платформи або компанії, викриті в порушенні законодавства.

Керівники компаній будуть нести кримінальну відповідальність, якщо вони не виконають запити Ofcom про надання інформації через два місяці після набуття чинності законом, а також будуть нести відповідальність за знищення доказів, неявку на засідання Ofcom або надання неправдивої інформації.

Вторинне законодавство буде розроблено урядом для визначення того, що підпадає під категорію “законно, але шкідливо”. Крім того, уряд Великої Британії готує звіт про те, як регулюється реклама в Інтернеті. Інформаційні агенції, згідно із законом, будуть звільнені від правил, щоб захистити свободу слова. Вважається, що законопроект загалом перебуває в розробці близько п’яти років.

Роль онлайн-автентифікації особи у підвищенні безпеки соціальних мереж

Джейк Мур, глобальний радник з кібербезпеки в ESET, вважає, що, хоча нові заходи з безпеки в Інтернеті є хорошим кроком уперед, вони можуть бути неефективними без необхідних подальших вказівок: «Незважаючи на те, що це прекрасний початок, і вкрай потрібні додаткові заходи безпеки для захисту всіх користувачів Інтернету, багато частин законопроекту про безпеку в Інтернеті можуть виявитися невдалими від початку без додаткових вказівок або директив». “Існує брак запропонованих рішень, але при цьому зберігається рівень відповідальності компаній у співпраці з урядом”. «Платформи соціальних мереж та відповідні технологічні фірми хочуть зробити свої платформи безпечним середовищем для всіх користувачів, але загроза одноосібної відповідальності без додаткової підтримки наголошує на нерозумінні того, як працює інтернет».

Захист прав споживачів та довіра
Відповідно до недавнього дослідження Which шахрайська реклама призводить до того, що жертви втрачають 28 000 фунтів стерлінгів на годинуФредерік Меннес, директор з безпеки продуктів у OneSpan, стверджує, що захист споживачів має бути пріоритетом номер один для фінансових установ та регулюючих органів.

Він пояснив: “Шахрайство – це постійна проблема, від якої страждають не тільки споживачі, а й банки. Законопроект про безпеку в Інтернеті – це довгоочікувана зміна тону британського уряду, спрямована безпосередньо проти платної реклами шахрайства – однієї з найемоційніших і фінансово небезпечних схем для жертв. Однак, чи достатньо цього, щоб вирішити проблему в повному масштабі, чи урядові заходи повинні йти далі?»

“Як би там не було, цифри, опубліковані UK Finance, є не тільки катастрофою для тих, хто втрачає свої заощадження через шахраїв, але й серйозною проблемою для зміцнення довіри споживачів. Оскільки банки та фінансові установи продовжують розширювати цифровізацію своїх послуг, безпека та запобігання шахрайству мають першорядне значення для створення необхідної довіри з боку споживачів».

“Більш того, шахрайство з авторизованими платежами (APP) безпосередньо обходиться банкам у сотні мільйонів фунтів стерлінгів на рік у вигляді відшкодувань і втрачених клієнтів. Інвестуючи в технології запобігання шахрайству, банки та ФО закладають основу для більш тривалого утримання клієнтів і зниження втрат роки вперед (або навіть десятиліття). Для політиків існує не лише моральний імператив для розширення сфери дії нормативних актів – є і фінансовий стимул для підтримки здоров’я банківської галузі Великобританії”.

Амір Нуріала, головний комерційний директор компанії Callsign, прокоментував: “Нам добре відомі жахливі історії про те, як жертв обманом змушують ділитися паролями, конфіденційною інформацією та страждати в мережі від тролів, але законопроект про онлайн-безпеку – це позитивний крок до відновлення довіри між технологічною індустрією та споживачами».

«Якщо уряд справді хоче зробити Великобританію найбезпечнішим місцем для виходу в Інтернет, він має працювати з технологічними організаціями, щоб переконатися, що вони цінують свої відносини із громадськістю. Технологічний сектор відповідає за впровадження правильних методів аутентифікації особистості для позитивної ідентифікації справжніх користувачів, щоб вони могли спокійно продовжувати своє цифрове життя, водночас стежачи за тим, щоб шахраям не приділялося уваги, на яку вони не заслуговують”.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення OneSpan і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка:  [email protected], +38 093 801 04 41.

Джерело: https://bit.ly/3wccvNU

 

Материалы по теме:
Комментарии: