Статті

SolarWinds отримала глобальне визнання за продукти та видатні досягнення в галузі

11 августа, 2023. 01:08 За матеріалами Oberig IT
Теги: #Oberig_IT, #SolarWinds
Премії Cloud Security Awards, Fortress Cyber Security Awards, CRN та інші відзначають рішення та керівників SolarWinds за підсумками першої половини 2023 року.

Компанія SolarWinds (NYSE:SWI), провідний постачальник простого, потужного, безпечного програмного забезпечення для спостереження та управління ІТ, отримала цього року кількох галузевих нагород та відзнак для своїх керівників та рішень. 

SolarWinds дозволяє компаніям управляти все більш складними гібридними та мультихмарними середовищами для прискорення цифрової трансформації, автоматизації, модернізації додатків та реалізації ініціатив з міграції у хмару. Компанія ще більше вдосконалила свої рішення за допомогою єдиної платформи SolarWinds® Platform, надаючи клієнтам можливість спостереження за всім стеком на базі AIOps, баз даних, управління послугами, безпеки та автоматизації для виявлення та усунення проблем, підвищення якості обслуговування, надійності та продуктивності – і все це за одночасного зниження витрат. 

"У міру того, як організації модернізують свої технологічні стеки і впроваджують нові бізнес-стратегії, технологічні лідери стикаються з зростаючим тиском у плані надання високоякісних послуг при менших бюджетах, - говорить директор з продуктів SolarWinds Рохіні Кастурі. "Саме тому ми розробили потужні рішення, що дозволяють нашим клієнтам відповідати вимогам сучасного цифрового бізнесу та підтримувати його трансформацію – незалежно від того, на якому етапі міграції у хмару вони знаходяться. Для нас велика честь отримати визнання галузі. Ці нагороди є свідченням наших постійних зусиль щодо надання нашим клієнтам інструментів, необхідних досягнення успіху". 

Корпоративні та галузеві нагороди SolarWinds: 

  • Ініціатива SolarWinds Secure by Design, новий, відзначений золотом стандарт безпечної розробки програмного забезпечення, отримав нагороду Business Intelligence Group's2 023 Fortress Cyber Security Award. 
  • Рішення SolarWinds Next-Generation Build System, ключовий компонент Secure by Design, також було відзначено нагородами 2023 BIG Innovation AwardsіCloud Security Awards. Суддя премії Cloud Security Awards заявив, що передова технологія компанії встановлює новий стандарт досконалості в галузі. 
  • Директор з інформаційної безпеки та віце-президент з безпеки SolarWinds Тім Браун, який очолив розробку системи Next-Generation Build System, був удостоєний нагороди CISO року за версією Globee Cybersecurity Award. Він також був названий переможцем премії G2Xchange Disruptive Tech Change Agents Award, яка присуджується розробникам та новаторам, що ведуть перетворення федеральних ІТ. 

CRN ® нагородив партнерську програму SolarWinds Transform Partner Program престижним 5-зірковим рейтингом у своєму посібнику з партнерських програм 2023 року. Партнерська програма Transform дозволяє партнерам компанії прискорити цифрову трансформацію для своїх клієнтів за допомогою простих та заснованих на штучному інтелекті технологій, включаючи рішення SolarWinds Оbservability. 

Президент SolarWinds з продажу у північноамериканському регіоні Чад Різ, директор з продажу у північноамериканському регіоні Трой Данкворт та керівник відділу маркетингу глобального каналу Жанна Богуславська були відзначені у рейтингу CRN's 2023 Channel Chiefs, який відзначає керівників каналів, які послідовно підтримують, просувають та реалізують ефективні партнерські програми та стратегії. 

Жанна Богуславська та Ешлі Ірвін, директор з ініціатив Channel Led Initiatives у Північній Америці, також були включені до списку CRN 2023 Women of the Channel, в якому представлені більше 1500 жінок, чий досвід і бачення каналів заслуговують на визнання. 

Компанія також була відзначена за управління обслуговуванням клієнтів премією Stevie® Awards, яка присуджується та забезпечує громадське визнання досягнень та позитивного внеску організацій та працюючих професіоналів у всьому світі. Компанія була названа бронзовим призером у номінації "Управління, планування та практика обслуговування клієнтів" премії Stevie Awards для Middle East & North Africa Stevie Awards

Джон Вілсон, директор з продажу SLED & Healthcare, був названий фіналістом премії StateScoop 50 Award, програми, що визнає найкращих та найяскравіших представників екосистеми ІТ в уряді штату. 

Нагороди за продукти та рішення SolarWinds: 

The Globee®Information Technology Award визнала компанію золотим лауреатом у номінації "Найінноваційніша компанія року" у категорії "Хмара/SaaS" за SolarWinds Observability, уніфіковане, повнофункціональне, "хмарне" SaaS-рішення SolarWinds Observability. 

SolarWinds була названа срібним призером у номінації "Компанія року" у категорії "ІТ-послуги" премії Globee Awards for American Business за розробку уніфікованої платформи та хмарного рішення SaaS Оbservability. 

Компанія також була названа бронзовим призером за рішення SolarWinds Hybrid Cloud Observability у категорії "Перевага в інноваціях у технологічних галузях" Asia-Pacific Stevie Awards

SolarWinds також отримала нагороду Data Observability Solution of the Year на церемонії Data Breakthrough Awards, яка відзначає найкращі компанії, продукти та послуги в нову еру цифрових даних. 

Компанія Database Trends and Applications (DBTA) включила SolarWinds до списку DBTA 100 2023 list, в якому представлені перспективні компанії, що вдосконалюють та розширюють існуючі технології та процеси, щоб допомогти своїм клієнтам більш ефективно використовувати дані. 

Про компанію SolarWinds 

SolarWinds (NYSE:SWI) – провідний постачальник простого, потужного, безпечного програмного забезпечення для спостереження та управління ІТ, створеного для того, щоб клієнти могли прискорити свою цифрову трансформацію. Рішення SolarWinds надають організаціям по всьому світу – незалежно від типу, розміру та складності – комплексне та єдине уявлення про сучасні, розподілені та гібридні мережеві середовища. SolarWinds постійно взаємодіє зі спеціалістами з ІТ-обслуговування та експлуатації, професіоналами DevOps та SecOps, а також адміністраторами баз даних (DBA), щоб зрозуміти, з якими проблемами вони стикаються при підтримці високопродуктивних та високодоступних гібридних ІТ-інфраструктур, додатків та середовищ. 

Інформація, яку SolarWinds отримує від них у таких місцях, як спільнота THWACK дозволяє компанії задовольняти потреби клієнтів зараз і в майбутньому. Орієнтація SolarWinds на користувача та прагнення до досконалості у наскрізному управлінні гібридними ІТ-системами дозволили SolarWinds стати світовим лідером у галузі рішень для забезпечення спостереження, управління ІТ-послугами, продуктивності додатків та управління базами даних. Дізнайтесь більше про SolarWinds.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення SolarWinds і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected],
+38 073 168 08 65.

Джерело: SolarWinds Recognized for Product and Industry Excellence Globally

Материалы по теме:
Комментарии: