Статті

SolarWinds прогнозує ключові тенденції та теми, які будуть визначати корпоративні ІТ у 2024 році

15 февраля, 2024. 10:02 За матеріалами Oberig IT
Підприємства будуть використовувати передові можливості штучного інтелекту та автоматизації для прискорення прозорості, зростання та продуктивності.

Компанія SolarWinds (NYSE:SWI), провідний постачальник простого, потужного, безпечного програмного забезпечення для спостереження та управління ІТ, опублікувала свої прогнози щодо тенденцій та тих, які домінуватимуть у ІТ у 2024 році. 

У 2024 році підприємства, швидше за все, будуть і надалі використовувати штучний інтелект (AI), машинне навчання (ML) та автоматизацію для досягнення своїх цілей у галузі ефективності, надання послуг та продуктивності. 

У міру того, як цифрові середовища стають все більш сучасними та зрілими завдяки впровадженню гібридних та мультихмарних розгортань, вони також стають нескінченно складнішими для міграції, моніторингу та управління. В умовах браку ресурсів, обмеженого часу та зростаючих робочих навантажень ІТ-команди стали використовувати автоматизацію на базі штучного інтелекту для забезпечення критично важливого підйому.  

"У міру того, як ШІ стає все більш складним, а його застосування все більш поширеним - від споживчих додатків, таких як ChatGPT, до значних корпоративних впроваджень, таких як автоматизоване надання послуг та виявлення аномалій, - важлива вже не наявність ШІ, а його застосування ", – каже Джефф Стюарт, віце-президент із розробки глобальних рішень SolarWinds. "Багато в чому завдяки вражаючим успіхам у розвитку ШІ та машинного навчання, досягнутим цього року, у 2024 році підприємства будуть краще, ніж будь-коли, підготовлені до того, щоб вирішити або навіть уникнути серйозних пошкоджень своїх систем, сервісів та підсумкових показників." 

За прогнозами SolarWinds, у 2024 році ці теми, посилені та прискорені штучним інтелектом та машинним навчанням, визначатимуть технологічний ландшафт підприємства: 

  • Спостережуваність у всьому технологічному стеку стане пріоритетом. Згідно з дослідженням SolarWinds, типове підприємство втрачає понад $13 млн на рік на витрати, пов'язані з дев'ятьма відключеннями чи перебоями у роботі, що відбуваються щомісяця. Незважаючи на це, майже половині опитаних ІТ-фахівців не вистачає видимості більшості додатків та інфраструктури їх організації. Рішення для забезпечення спостережуваності на базі штучного інтелекту вирішують цю проблему, збираючи дані для отримання інформації про те, що і чому працює не так, як очікувалося, що дозволяє командам застосовувати запобіжний підхід до усунення простоїв, впровадження інновацій та перевершити очікування клієнтів.  
  • Організації приділятимуть першочергову увагу усуненню проблем із базами даних. Одна третина опитаних ІТ-фахівців управляє більш ніж 300 базами даних. У 2024 році команди будуть використовувати ШІ та автоматизацію для забезпечення працездатності, стабільності та масштабованості своїх служб. Крім можливості виявляти першопричину проблем, ІТ-команди отримають переваги від усунення проблем у режимі реального часу, розуміння наслідків для бази даних при розгортанні нового коду і навіть запобігання дорогим збоям. 
  • Організації впроваджуватимуть штучний інтелект для ІТ-операцій (AIOps), щоб підтримати зайняті команди. За допомогою AIOps організації зможуть інтегрувати дані зі складних гібридних ІТ-середовищ та отримувати оперативну, прогнозну інформацію, необхідну для оптимізації продуктивності, швидкого вирішення проблем та зниження навантаження на ІТ-команди. Крім того, AIOps прокладає шлях до автономних операцій, які практично не вимагають втручання людини. 
  • Управління ІТ-послугами (ITSM) сприятиме більш швидкому та успішному досягненню ІТ-результатів. В середньому, згідно з дослідженнями, організації, що впровадили інструменти з підтримкою штучного інтелекту для вирішення завдань ITSM, змогли скоротити час простою систем на 21% та зменшити час, що витрачається на рішення інцидентів та запитів на обслуговування, на 23 %. Такі функції, як віртуальні агенти з усунення несправностей та керований дозвіл інцидентів, продовжуватимуть підтримувати робоче навантаження ІТ-команд у 2024 році. Більше того, опитані клієнти SolarWinds Service Desk повідомили про економію 23-х годин на тиждень за рахунок зниження обсягу заявок – це майже еквівалентно додаванню додаткового співробітника до їхньої команди. 

 

Протягом 2023 року SolarWinds зберігала позиції лідера галузі, постійно розробляючи сучасні ІТ- та програмні рішення, що розвиваються в ногу із завданнями, що стоять перед сучасними підприємствами у їх спробах конкурувати, масштабувати та впроваджувати інновації. В основі рішень SolarWinds лежить глибокий зв'язок компанії з технічними фахівцями. Компанія безпосередньо взаємодіяла з клієнтами через THWACK®, спільноту, що налічує понад 180 000 користувачів, для розробки та тестування нових можливостей штучного інтелекту та забезпечення того, щоб вони полегшували роботу ІТ-фахівців. 

Про компанію SolarWinds 

SolarWinds (NYSE:SWI) – провідний постачальник простого, потужного, безпечного програмного забезпечення для спостережуваності та управління ІТ, створеного для того, щоб клієнти могли прискорити свою цифрову трансформацію. Рішення SolarWinds дозволяють організаціям по всьому світу – незалежно від типу, розміру та складності – отримати повне та єдине уявлення про сучасні, розподілені та гібридні мережеві середовища. SolarWinds постійно взаємодіє зі спеціалістами з ІТ-обслуговування та експлуатації, професіоналами DevOps та SecOps, а також адміністраторами баз даних (DBA), щоб зрозуміти, з якими проблемами вони стикаються за підтримки високопродуктивних та високодоступних гібридних ІТ-інфраструктур, додатків та середовищ. Отримані від них відомості, у тому числі у спільноті THWACK, дозволяють SolarWinds задовольняти потреби клієнтів зараз і в майбутньому. Орієнтація на користувача та прагнення до досконалості в галузі наскрізного управління гібридними ІТ-системами дозволили SolarWinds стати світовим лідером у галузі рішень для забезпечення спостережуваності, управління ІТ-послугами, продуктивності додатків та управління базами даних. Дізнатися більше про SolarWinds.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення SolarWinds і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected],
+38 073 168 08 65.

Джерело: SolarWinds Predicts Key Trends and Themes That Will Define Enterprise IT in 2024

Материалы по теме:
Комментарии: