Статті

SolarWinds відзначає 25 років передового досвіду в галузі інновацій та управління ІТ

30 мая, 2024. 09:05 За матеріалами Oberig IT
Новий звіт SolarWinds IT Evolution Survey дає уявлення ІТ-фахівцям про найбільш передові технології та найбільші проблеми, які чекають на них попереду.

SolarWinds (NYSE:SWI), провідний постачальник простого, потужного, безпечного програмного забезпечення для спостереження та управління ІТ, відзначає чверть століття виробництва передових рішень, які забезпечують цінність та зменшують складність для підприємств, де б вони не перебували на шляху цифрової трансформації. Заснована в 1999 році з метою спростити управління ІТ, компанія SolarWinds продовжує надавати організаціям по всьому світу – незалежно від типу, розміру та складності – інструменти, які допомагають ІТ-командам застосовувати проактивний підхід до зростання, продуктивності та інновацій. Сьогодні платформа SolarWinds® об'єднує рішення для управління спостежуваністю, базами даних та сервісами, допомагаючи підприємствам оптимізувати продуктивність, забезпечити надійність та підвищити безпеку у гібридних та мультихмарних середовищах. 

new_sol

Основні результати дослідження SolarWinds IT Evolution Survey серед ІТ-фахівців (графіка Business Wire)   

"За останні 25 років ми стали свідками надзвичайного розвитку потреб ІТ-фахівців і дуже пишаємося тим, що досягли цієї неймовірної віхи в нашій історії", – сказав Судхакар Рамакрішна, президент та генеральний директор SolarWinds. "Ми розпочали свою діяльність у 1999 році із простою місією – зробити життя ІТ-команд простіше. Сьогодні SolarWinds з гордістю обслуговує понад 300 000 клієнтів по всьому світу, а наші рішення допомагають прискорити трансформацію бізнесу наших замовників".   

"Наша мета – зробити життя людей, яким ми служимо, багатшим, і наша націленість на успіх клієнтів підживлює наше прагнення адаптуватися та впроваджувати інновації для задоволення сьогоднішніх потреб та вирішення завтрашніх завдань", – продовжив він. 

В ознаменування "сейсмічних" змін, що відбулися в корпоративному технологічному ландшафті за останні чверть століття, SolarWinds випустила звіт SolarWinds IT Evolution Survey. У звіті містяться відомості, отримані від різних груп фахівців у галузі технологій, у тому числі понад 37 % з них, які мають досвід роботи в ІТ 25 років і більше, про найбільш значущі досягнення в галузі з 1999 року та найбільш серйозні проблеми, з якими вони зіткнуться у майбутньому. 

Результати нового дослідження включають: 

  • Вплив хмарних технологій: Майже половина (45,4%) ІТ-фахівців згодні з тим, що хмара справила найбільший вплив на ІТ за останні 25 років, за нею йдуть програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом (18%) та рішення для зберігання та управління даними (12,6%). 
  • Обмежені ресурси та проблеми швидких змін: Респонденти опитування зазначили, що борються з нестачею бюджетів та ресурсів (19,3 %), балансують між безпекою та зручністю для кінцевих користувачів (18,1 %), а також стикаються з проблемами, спричиненими швидкими технологічними змінами (17,5 %). Крім того, 29% опитаних стверджують, що складність гібридних ІТ, що зростає, продовжуватиме створювати проблеми в найближчі роки. 
  • Очікуваний вплив ШІ: Переважна більшість респондентів (70,5 %) вважають ШІ та машинне навчання найбільш значущими факторами, що визначають розвиток галузі у найближчі 25 років, а 14,5 % стверджують, що ШІ вже вплинув на ІТ. Автоматизація та впровадження AIOps ще не встигли по-справжньому заявити про себе: майже половина респондентів (48,9%) відзначили незначний або нульовий вплив на їхні повсякденні обов'язки, а третина (34,4%) – поміркований та позитивний. 
  • Обережний оптимізм щодо майбутнього ШІ: Приблизно половина учасників (48,5%) з обережним оптимізмом дивляться на майбутнє ШІ в ІТ, визнаючи його переваги, але водночас з побоюванням ставлячись до потенційних ризиків та впливу на ролі. 
  • Постійне занепокоєння кібербезпекою: Загрози кібербезпеки є як найсерйознішими проблемами у сфері ІТ за останні 25 років (33,4 %), так і найбільшими ризиками (49,5 %), які очікуються в майбутньому. Майже половина респондентів (46,2 %) назвали загрози кібербезпеки, що еволюціонують, найбільш серйозною проблемою, з якою вони зіткнуться при управлінні аспектами безпеки та відповідності вимогам гібридних ІТ-середовищ. 

Компанія SolarWinds створила живу та активну спільноту користувачів, що налічує близько 200 000 ІТ-фахівців та керівників, що сприяє співпраці, обміну знаннями та передовим досвідом серед ІТ-фахівців у всьому світі. Протягом більш ніж десяти років тисячі технічних фахівців щорічно приходять на THWACKcamp – дводенний цифровий навчальний захід, що проводиться SolarWinds, – щоб отримати інформацію про галузь та свіжий погляд на ІТ-ландшафт, що постійно змінюється. 

Про компанію SolarWinds 

SolarWinds (NYSE:SWI) – провідний постачальник простого, потужного, безпечного програмного забезпечення для спостереження та управління ІТ, створеного для того, щоб клієнти могли прискорити свою цифрову трансформацію. Рішення SolarWinds дозволяють організаціям по всьому світу – незалежно від типу, розміру та складності – отримати комплексне та єдине уявлення про сучасні, розподілені та гібридні мережеві середовища. SolarWinds постійно взаємодіємо зі спеціалістами з ІТ-обслуговування та експлуатації, професіоналами DevOps та SecOps, а також адміністраторами баз даних (DBA), щоб зрозуміти, з якими проблемами вони стикаються за підтримки високопродуктивних та високодоступних гібридних ІТ-інфраструктур, додатків та середовищ. Орієнтація на користувача та прагнення до досконалості в галузі наскрізного управління гібридними ІТ-інфраструктурами дозволили SolarWinds стати світовим лідером у галузі рішень для забезпечення спостережуваності, управління ІТ-послугами, продуктивності додатків та управління базами даних. Дізнайтесь більше про SolarWinds

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення SolarWinds і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected],
+38 073 168 08 65.

ДжерелоSolarWinds Celebrates Twenty-Five Years of Excellence in IT Management and Innovation

Материалы по теме:
Комментарии: