Статті

Tenable названо постачальником року за версією Ingram Micro

26 мая, 2023. 03:05 За матеріалами Oberig IT
Теги: #Tenable, #Oberig_IT
Компанія Tenable отримала визнання за свою провідну партнерську програму та відданість партнерам по каналу збуту та клієнтам.

Компанія Tenable®, що спеціалізується на управлінні ризиками, оголосила про те, що її назвали вендором року за версією Ingram Micro, найбільшого у світі партнера з глобального розповсюдження технологій.

Щорічна премія Ingram Micro Vendor of the Year Awards відзначає успіх понад 30 нових і вже існуючих організацій-постачальників, орієнтованих на канали збуту, у кількох категоріях технологій та зростання бізнесу, включаючи технології, ринки та спільноти. Щорічні нагороди було вручено у грудні 2022 року на заході Ingram Micro Marketing Experience Event.

Tenable – організація, орієнтована на канали збуту, та її відданість своїм партнерам втілюється у постійних значних інвестиціях та успішних робочих відносинах з партнерами по каналам збуту. Партнерська програма Tenable Assure полегшує партнерам зі збуту створення та впровадження інноваційних програм управління ризиками, допомагаючи клієнтам розібратися в даних про вразливості, зосередити зусилля на запобіганні ймовірним атакам і точно передати інформацію про кіберризики для підтримки оптимальної ефективності бізнесу.

"Місія Tenable, як організації, орієнтованої на канали збуту, включає співпрацю з нашими партнерами, щоб допомогти нашим клієнтам зрозуміти та керувати кіберризиками", – сказав Террі Дольче, виконавчий віце-президент з глобального розвитку бізнесу, каналів збуту та спеціалізованих продажів Tenable. "Наша талановита команда невпинно працює з нашими партнерами над створенням портфеля Tenable, який відповідає конкретним потребам кожного клієнта". Нагорода "Вендор року" підкріплює ці зусилля і ми сподіваємося на подальшу стратегічну співпрацю з Ingram Micro.

"Компанія Ingram Micro пишається співпрацею з Tenable, що дозволяє нашим спільним партнерам зі збуту надавати рішення та послуги в галузі бізнесу та технологій, необхідні для того, щоб проявити себе сильніше та забезпечити більш диференційовану цінність для своїх клієнтів у масштабах країни", – сказав Денніс Крупі , віце-президент з маркетингу Ingram Micro у США. "Вітаємо компанію Tenable і всіх наших переможців конкурсу "Постачальник року 2022". Для нас велика честь виступати як бізнес-партнер провідних світових технологічних брендів".

Компанія Tenable була обрана Ingram Micro з портфеля кращих технологічних інноваторів ІТ-каналу, що розширюється, і відзначена за постійне партнерство і прихильність до досконалості в залученні, розвитку та реалізації партнерів.

Про компанію Tenable

Tenable® – це компанія з управління ризиками. Близько 40 000 організацій по всьому світу покладаються на Tenable для розуміння та зниження кіберризиків. Будучи творцем Nessus®, компанія Tenable розширила свій досвід у галузі вразливостей, щоб створити першу у світі платформу для перегляду та захисту будь-яких цифрових активів на будь-якій обчислювальній платформі. Серед клієнтів Tenable – близько 60 відсотків компаній зі списку Fortune 500, близько 40 відсотків компаній зі списку Global 2000 та великі державні установи.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Tenable і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка:  [email protected], +38 073 168 08 65.

Джерело: https://bit.ly/40oaHzj

 

 

Материалы по теме:
Комментарии: