Статті

Tenable One підтримує локальні та гібридні розгортання завдяки інтеграції Tenable Security Center 

20 июня, 2023. 10:06 За матеріалами Oberig IT
Компанія Tenable®, що спеціалізується на управлінні ризиками, оголосила про те, що її платформа Tenable One Exposure Management Platform тепер підтримує локальні та гібридні розгортання завдяки новій інтеграції з Tenable Security Center 6.1. Tenable One спрощує керування впливом для гібридних розгортань систем керування вразливостями та може допомогти локальним клієнтам швидше перейти на хмарні технології. Tenable є єдиним постачальником, що пропонує управління вразливостями як локальних, так і гібридних моделей розгортання.

З введенням цієї нової інтеграції всі клієнти Tenable One отримують доступ до Tenable Vulnerability Management і Tenable Security Center, що дає їм гнучкість у виборі місця розгортання активів управління вразливістю - у хмарі, локально або там, і там, для гібридного підходу. У той же час клієнти Tenable Security Center тепер можуть вивчити переваги підходу Tenable One до управління впливами. Це дозволить організаціям повною мірою скористатися перевагами передових функцій управління впливами, таких як Lumin Exposure View, Attack Path Analysis та Asset Inventory analytics, щоб допомогти в аналізі кіберризиків та єдиній видимості всіх впливів по всій поверхні атаки. 

Рішення Tenable One об'єднує дані управління вразливостями, хмарної безпеки, керування зовнішньою поверхнею атаки (EASM), ідентифікації, сканування веб-застосунків та аналізу шляхів атаки для виявлення найбільш важливих слабких місць до того, як зловмисники зможуть ними скористатися. За допомогою цього рішення постійно оцінюються середовища – від традиційних ІТ-активів до хмарних ресурсів та систем ідентифікації – забезпечуючи найширше охоплення вразливостей. 

Клієнти Tenable Security Center можуть використовувати Tenable One для єдиного представлення всіх даних про вплив на поверхню атаки з аналітикою кіберризиків, яка дозволяє організаціям легко визначати пріоритетність дій щодо усунення наслідків та повідомляти про кіберризики відповідальним особам. Tenable Security Center Plus та Security Center Director були інтегровані для забезпечення додаткової розширеної видимості та спрощеного керування. 

"Видимість факторів кіберризику має бути правом, а не привілеєм, і все ж для багатьох організацій, які розгортають тільки локальні рішення з управління вразливостями, немає можливості побачити повну картину того, де існують найбільші загрози", – сказав Глен Пендлі, директор з технологій компанії Tenable. "Платформенний підхід Tenable з Tenable One продовжує розширювати охоплення всього стеку безпеки та створює не тільки економію масштабу, але й гнучкість для клієнтів". 

Tenable Security Center 6.1 стане загальнодоступним у другому кварталі 2023 року. 

Про компанію Tenable 

Tenable® – це компанія з управління ризиками. Близько 43 000 організацій по всьому світу покладаються на Tenable для розуміння та зниження кіберрисків. Будучи творцем Nessus®, компанія Tenable розширила свій досвід у галузі вразливостей, щоб створити першу у світі платформу для перегляду та захисту будь-яких цифрових активів на будь-якій обчислювальній платформі. Серед клієнтів Tenable – близько 60 відсотків компаній зі списку Fortune 500, близько 40 відсотків компаній зі списку Global 2000 та великі державні установи.

 

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Tenable і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected],
+38 073 168 08 65.

Джерело: Tenable One to Support On-Premises and Hybrid Deployments With Integration of Tenable Security Center

Материалы по теме:
Комментарии: