Статьи

Вебінар 09/09: Fudo РАМ 5.0 - новий виток розвитку рішення: автоматизація та зручність для контролю привілейованих користувачів

08 сентября, 2021. 09:09 За матеріалами Oberig IT
Шановні фахівці, запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі: "Fudo РАМ 5.0 - новий виток розвитку рішення: автоматизація та зручність для контролю привілейованих користувачів". На вебінарі ми проведемо демонстрацію Fudo РАМ 5.0, а також розглянемо ключові особливості рішення.
Реєстрація в один клік
Усім зареєстрованим на вебінар, незалежно від того, змогли Ви прийняти в ньому участь чи ні, ми відправимо відеозапис і додатковий контент про переваги рішення Fudo PAM і зведену інформацію про ключові особливості 5-ї версії після оновлення.
Якщо Ви хочете запросити колег, їм потрібна буде додаткова реєстрація

План вебінара:

1. Нововведення і оновлення всередині компанії Fudo Security.
2. Неконтрольовані привілеї як джерела інцидентів в інфраструктурі.
3. Огляд ключових можливостей і переваг Fudo PAM 5.0.
4. Демонстрація рішення.


9 ВЕРЕСНЯ, 11:00, за Київським часом +3GMT
 
Cпікери:
Максим Прахов - територіальний менеджер у країнах СНД,
FUDO Security.
Тарас Дуброва - менеджер з розвитку бізнесу, Oberig IT.
Дмитро Коробко – провідний інженер з інформаційної безпеки, Oberig IT. 
Чекаємо Вас!

Fudo PAM – рішення, що дозволяє відстежувати, контролювати та записувати всі сеанси віддаленого доступу до ІТ- інфраструктури. Fudo PAM активно моніторить мережевий трафік і записує всі SSH, Telnet, RDP, HTTP, HTTPS, MySQL, Oracle і VNC сесії, що дозволяє аналізувати, як архівні сесії, так і активні сполуки з можливістю контролю сеансу. Адміністратор Fudo PAM може припинити, призупинити або приєднатися до роботи в сесії разом з віддаленим користувачем. Всі сеанси, записані на Fudo PAM шифруються і датуються.

З випуском Fudo Five компанія Fudo пропонує корпоративним замовникам повний набір функціональності безагентського PAM-рішення, а також нові можливості з надання тимчасового доступу, автоматичного виявлення привілеїв, резервного копіювання записів сесій і автоматичної перевірки працездатності, зберігаючи при цьому простоту використання і легкість розгортання.
Читайте прес-реліз про вихід 5-ї версії Fudo PAM.

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішень Fudo та організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка до нашої команди в Україні:
[email protected], +38 099 427 94 04. 
Комментарии: