Статьи

Вебінар Oberig IT 15.06.2021: "Огляд рішень Thycotic Secret Server"

08 июня, 2021. 11:06 По материалам Oberig IT
Thycotic, світовий лідер в галузі управління корпоративними паролями і обліковими записами привілейованих користувачів (Privileged Access Management - PAM) для захисту підприємств від зовнішніх та внутрішніх загроз, починає фокусну роботу на ринку України разом з дистриб'ютором проектних рішень Oberig IT.
Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі: "Огляд рішень Thycotic Secret Server".
Реєстрація в один клік
При реєстрації на вебінар, незалежно від того, змогли Ви прийняти в ньому участь чи ні, Вам буде відправлений відеозапис і додатковий контент за рішенням.
Якщо Ви хочете запросити колег, їм потрібна буде додаткова реєстрація

15 ЧЕРВНЯ, 11:00 за Київським часом (+3GMT)

План вебінару:
  • Аналітика витоків даних, ключові слабкі місця організацій.
  • Сучасні виклики для РАМ рішень.
  • Огляд Thycotic Secret Server.
  • Демонстрація рішення.
Cпікери:

Станіслав Похилько – менеджер з розвитку бізнесу, 
Oberig IT.

Дмитро Коробко – провідний інженер з інформаційної безпеки, Oberig IT

Thycotic, світовий лідер в галузі управління корпоративними паролями і обліковими записами привілейованих користувачів (Privileged Access Management - PAM) для захисту підприємств від зовнішніх та внутрішніх загроз, починає фокусну роботу на ринку України разом з дистриб'ютором проектних рішень Oberig IT.
Thycotic – одна з найбільш швидкозростаючих компаній в області ІТ-безпеки, яка надає клієнтам свободу вибору хмарних або локальних програмних рішень. Компанія визнана одним із лідерів напрямку PAM за версією звіту Gartner 2020.
У 2021 компанія Thycotic об’єдналася з компанією Centrify, посиливши свої позиції на ринку інформаційної безпеки.
З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішень Thycotic та організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка до нашої команди в Україні[email protected], +38 099 427 94 04
Комментарии: