Керівник еспертної групи з питань цифрової трансформації освіти і науки директорату стратегічного планування та європейської інтеграції

Дата:24 Июня
Работодатель:НДСУ
Город:Киев
Квалификация:Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра.
Досвід роботи не менше двох років у сфері міжнародних відносин на керівних посадах державної служби категорії 'Б' або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років у сфері міжнародного співробітництва.

Задачи:Здійснення загального керівництва експертною групою, забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері цифрової трансформації освіти і науки (далі - у сфері цифрової трансформації).
Виявлення та аналіз проблем політики у сфері цифрової трансформації, моніторинг та оцінка реалізації політики та стану цифровізації на всіх рівнях освіти, у сферах науки та інновацій.
Участь у процесі стратегічного планування та формуванні цілей та пріоритетів діяльності Міністерства у сфері цифрової трансформації освіти і науки, показників ефективності їхньої реалізації.
Вивчення та аналіз зарубіжного досвіду у сфері цифрової трансформації освіти і науки для можливого врахування при формуванні державної політики та проєктів в сфері.
Формування пропозицій щодо запровадження необхідних для цифрової трансформації заходів та інструментів.
Розроблення документів державної політики та проєктів нормативно-правових актів Міністерства у сфері.
Участь в розробці концепцій проєктів для сприяння цифровій трансформації.
Розробка пропозицій щодо розвитку інформаційних систем, реєстрів, та інтеграції цифрових технологій в сферах освіти, науки та інновацій.
Участь у визначенні вимог, моделювання та проектування інформаційних систем, проектів цифрової інфраструктури у сферах освіти і науки.
Координація робіт з питань методології та технології проектування інформаційних систем, проектів цифрової трансформації у сферах освіти і науки.
Координація проєктів співпраці Міністерства з іншими органами державної влади, підприємствами, установами організаціями, зокрема міжнародними.
Виконання інших функцій відповідно до покладених на директорат та експертну групу завдань, а також доручень керівництва.
Контакты:Ращенко Анастасія Юріївна

phone
Телефон

+38-(044)-481-4788