Завідувач Сектору з питань захисту інформації

Дата:11 Февраля
Работодатель:НАДС
Город:Киев
Квалификация:Освіта: ступінь вищої освіти – не нижче магістра у галузі знань «Інформаційні технології».

Досвід роботи: досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років у сфері з питань захисту інформації.

Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою.
Задачи:Організація заходів із створення, модернізації, тестування, оперативного відновлення функціонування систем захисту інформації в межах повноважень, передбачених законом, щодо інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем і технологій, що належать до сфери управління НАДС.

Забезпечення розробки та підготовки технічних пропозицій, рекомендацій щодо запобігання витоку інформації технічними каналами та попередження спроби несанкціонованого доступу до інформації під час створення КСЗІ.

Систематичне проведення антивірусного тестування комп’ютерів апарату НАДС, його територіальних органів та захист мереж і комп’ютерів від проникнення вірусів та шкідливих програм.

Розроблення проектів нормативно-правових актів з питань, що належать до компетенції Сектору.

Здійснення контролю за отриманням та блокуванням сертифікатів особистих ключів КЕП працівників апарату НАДС та електронних печаток КЕП.

Організація роботи, пов’язаної із захистом персональних даних при їх обробці.

Контакты:Савченко Оксана Анатоліївна
+38-(044)-256-0040