Інженер з інтеграції IT-систем Big Data

Дата:13 Апреля
Работодатель:UKRSIBBANK BNP Paribas Group
Город:Киев
Квалификация:Роботу в міжнародній фінансовій організації
(BNP Paribas Group - один з найуспішніших та найбільших світових банків);
Офіційне працевлаштування;
Медичне страхування та страхування життя;
25 календарних днів відпустки;
Щорічний бонус за результатами роботи;
Доступ до програм навчання та тренінгів;
Широкі можливості міжнародної мобільності.
Задачи:Виконує заходи по впровадженню, налаштуванню і підтримці необхідного набору інструментів, для забезпечення необхідного рівня автоматизації і дотримання затверджених нормативними документами Банку вимог до процесу розробки і впровадження програмного забезпечення систем DataHub, АПК МБД
Розробляє і забезпечує роботу засобів збору, конфігурування і розгортання нових версій програмного забезпечення систем DataHub, АПК МБД.
Виконує підготовку тестових середовищ для проведення тестування.
Взаємодіє з іншими структурними підрозділами ІТ з метою визначення оптимальних процесів неперервного розгортання (continuous integration/continuous delivery).
Бере участь в організації тестування стандартних і доопрацьованих програмних модулів програмного забезпечення в межах поставлених задач.
Бере участь в розробці стабільної і надійної ІТ-інфраструктури для підтримки систем DataHub, АПК МБД.
Забезпечує моніторинг доступності систем DataHub, АПК МБД, відповідно до заданих вимог, формує пропозиції щодо оптимізації технологічних процедур і бізнес-процесів.
Бере участь в рішення технічних і системних проблем, що виникли в роботі систем DataHub, АПК МБД, проведення розслідувань з нестандартних ситуацій у системі, формування висновків і пропозицій щодо усунення.
Проводить навчання та надання консультацій персоналу інших структурних підрозділів Банку, в межах функціоналу підрозділу.
Своєчасно формує та надає звітність у встановленому порядку.
Виконує вимоги із забезпечення безпеки інформації
Контакты:https://rabota.ua/company569821/vacancy8965154