Фахівець управління інформаційної безпеки

Дата:22 Июля
Работодатель:БТА Банк
Город:Київ
Квалификация:Розробка та впровадження системи управління інформаційною безпекою в Банку відповідно до Постанови НБУ від 28.09.2017 № 95.
Розробка внутрішніх нормативних документів щодо створення та функціонування системи управління інформаційною безпекою Банку.
Здійснення моніторингу законодавства та нормативних документів з питань інформаційної безпеки шляхом відстеження змін, аналіз змін та необхідності подальшого їх врахування у функціонуванні системи управління інформаційною безпекою Банку.
Захист інформаційних інтересів Банку, своєчасне виявлення і нейтралізація загроз безпечної діяльності, усунення причин і умов, які можуть завдавати шкоди фінансовим, діловим або іншим інтересам Банку.
Моніторинг стану інформаційної безпеки Банку.
Виконання обов’язків адміністратора інформаційної безпеки НБУ і ВПС.
Впровадження технологій управління криптографічними ключами систем захисту автоматизованих систем Банку.
Впровадження систем контролю доступу працівників до ресурсів інформаційних систем Банку.
Здійснення і контроль розмежування доступу персоналу до інформаційних ресурсів Банку, технологічного моніторингу, організація їх розробки або придбання, тестування, адміністрування.
Проведення тестів на проникнення.
Вибір і впровадження SIEM-системи.
Навчання штатних працівників Банку правилам використання засобів захисту інформації, надання їм консультацій з питань інформаційної безпеки.
Контакты:https://rabota.ua/ua/company453916/vacancy9215826