Менеджер ІТ проектів

Дата:27 Июля
Работодатель:UKRSIBBANK BNP Paribas Group
Город:Київ
Квалификация:Повна вища освіта, спеціаліст/магістр з комп`ютерних технологій або бізнес-адміністрування
Не менше одного року на посаді менеджера/ аналітика проектів або менеджера процесів в сфері ІТ або аналогічній (обов’язково в ІТ).
Досвід роботи бізнес-аналітиком в ІТ чи пов’язаний з ІТ буде плюсом.
РМВoК/BABoK
COBIT/ITIL
Англійська мова на рівні Intermediate
Задачи:Виконує функції проектного менеджера для ІТ-проектів, переданих в управління.
Як основні: управління обсягами та задачами проекту, управління строками, управління бюджетом, управління якістю, управління ресурсами, управління контрактами, управління комунікаціями, управління інтеграцією і координацією функцій, управління ризиками, управління передачею в експлуатацію результатів, документування і тестування і т. і.

Виконує функції Producr Owner для ІТ-проектів, переданих в управління, що ведуться за гнучкими методологіями і/або не передбачають наявності проектного менеджера.
Використовує наявну інформаційну систему чи системи для управління проектами, роботами, задачами, ресурсами і т. і.
Виконує функції аналітика процесів ІТ-функції або кроків процесів, в яких ІТ-функція бере участь; виконує кроки процесів за призначенням; контролює виконання кроків процесів. Отримує, розраховує або аналізує проміжні та/або кінцеві результати та показники процесів та/або їх кроків. Впроваджує, пропонує вдосконалення, координує вдосконалення та/або вдосконалює процеси за призначенням.
Описує процеси ІТ відповідно з рекомендаціями/вимогами наданими Групою та локальним регулятором, забезпечує впровадження процесу ІТ в Банку.
Приймає участь в/або забезпечує самостійно оптимізацію процесів взаємодії вертикалі ІТ з іншими структурними підрозділами Банку в рамках ведення проектів та виконання процесів.
Аналіз проектних та непроектних ризиків, пов’язаних з дорученою діяльністю, та проведення коригувальних дій по їх усуненню.
Приймає участь в організації та забезпеченні роботи органів управління ІТ проектами Банку, приймає участь в контролі виконання прийнятих керівництвом ІТ Банку рішень.
Контакты:https://rabota.ua/ua/company569821/vacancy9213921