Фахівець із охорони та захисту (Safeguarding Officer- Odessa)

Дата:31 Октября
Работодатель:International Medical Corps
Город:Одеса
Квалификация:Досвід роботи в одній із сфер: захист та охорона від гендерного насильства, нагляд за дотриманням правил та норм організації, або в подібних сферах.

Високі навички спілкування та писемної грамотності.

Перевага надається кандидатам із знанням англійської мови.

Бути командним гравцем та вміти підтримувати добрі міжособистісін стосунки з колегами.
Задачи:Взаємодіючи з командою вищого керівництва у країні та оперативною групою із забезпечення безпеки штаб-квартири розробити постійну та проактивну стратегію завершення навчання принципам Захисту від сексуальної експлуатації та насильства (PSEA/ЗСЕН), а також програми захисту та охорони для всього персоналу і партнерів Міжнародного Медичного Корпусу. Також він/вона буде забезпечувати проведення навчання/підвищення загальної обізнаності для отримувачів послуг організації та постраждалого населення.

Проводити та сприяти навчанню та тренінгам підвищення кваліфікації з Захисту від сексуальної експлуатації та насильства (PSEA/ЗСЕН) та Охорони.

Поширювати нові інструкції та матеріали, щойно вони стануть доступними.

Належним чином приймати скарги щодо Захисту від сексуальної експлуатації та насильства (PSEA/ЗСЕН) та Охорони на робочих місцях у полях, та направляти скарги згідно відповідного узвітності.

У кожному конкретному випадку та під керівництвом Групи розслідувань з охорони безпеки допомагати в плануванні та брати участь у розслідуванні скарг щодо PSEA/ЗСЕН та інших скарг, які стосуються безпеки та охорони.

Приймати участь у сприянні діяльності з розбудови потенціалу Захист від сексуальної експлуатації та насильства (PSEA/ЗСЕН) та Охорони на польовому рівні (наприклад: місцеві та регіональні тренінги та семінари, тощо).

Підтримувати зв’язок із координаційними центрами Захисту від сексуальної експлуатації та насильства (PSEA/ЗСЕН) та Охорони інших неурядових организацій та агентств ООН у країнах, а також мережами із створення положень PSEA/ЗСН.

Забезпечити, що команда національної програми проінформована про колективні міжвідомчі заходи для запобігання та усунення порушень принципів Захисту від сексуальної експлуатації та насильства та Охорони (PSEA та Safeguarding).

Підтримувати зв’язок зі штаб-квартирою через старшого менеджера відділу безпеки та зв’язків із працівниками для обміну інформацією щодо ресурсів і діяльності Захисту від сексуальної експлуатації та насильства та Охорони (PSEA та Safeguarding) на рівні країни.

Підтримувати практичні знання персоналу про рекомендації щодо Постконтактної профілактики (PEP), та інформувати людей про те, як звернутися до призначеного фахівця з Постконтактної профілактики.

Підтримувати робочу команду країни у забезпеченні того, що політика захисту включена в усі договірні угоди.

Під керівництвом директора на рівні країни та призначеного координатора штаб-квартири з охорони та виконавчого директора підтримувати розробку та контролювати впровадження плану дій з охорони на рівні країни (див. шаблон Плану дій із захисту для включених заходів).

Підтримувати діяльність із «пом’якшення ризиків» у національній програмі, надаючи вказівки та допомогу робочим командам проекту разом та проводячи оцінку ризиків захисту та інших зусиль з інтеграції програми охорони та захисту.

Координувати роботу з суб’єктами захисту та іншими відповідними агенціями в країні, щоб переконатися, що для персоналу Міжнародного Медичного Корпусу розроблено відповідний шлях перенаправлення для осіб, які пережили порушення правил Захисту та Охорони, щоб отримати доступ до медичних, консультаційних, юридичних та інших послуг, як зазначено в політиці Міжнародного Медичного Корпусу «Керівні принципи підтримки осіб, які пережили порушення правил безпеки».

Зайняти провідну роль у керуванні роботою інших співробітників, призначених координаторами з охорони та безпеки.

Інші завдання відповідно до ситуації в країні.
Контакты:https://rabota.ua/ua/company3130958/vacancy9178723