Керівник IT відділу обговорюється при співбесіді

Дата:27 Декабря, 2022
Работодатель:Пан Курчак, ТОВ, Агропромислова група
Город:Луцьк
Квалификация:Висока кваліфікація у галузі сучасних інформаційних технологій, знання видів IT технологій та їх тенденцій, досвід роботи в технічній підтримці Windows- та Unix-систем, адмініструванні, знанні мережевих технологій, методів захисту інформації, протоколів. Робота з серверами та термінальними фермами. Управління проектами щодо впровадження нових програмних продуктів, покращень.
Відмінне знання та вміння використовувати на практиці сучасні інформаційні технології та продукти компаній Microsoft, Cisco, Oracle, Sun Microsystems, HP/Compaq, IBM.
Розуміння суті всіх етапів життєвого циклу IT-продукту (SDLC – Software Development Life Cycle).
Навички управління проектами та людьми (PM Hard and Soft Skills).
Розуміння бізнес-процесів виробничих та агрокомпаній.
Англійська мова – на рівні читання технічної документації.
Задачи:Повноцінна заміна IT-директора у разі його відсутності: відпустка, відрядження, перебування на віддалених об'єктах під час виконання робочих завдань;
Управління IT-відділом: 5 сис.адмінів + аутсорсінг (програмісти 1С, провайдери, вебдизайнери, надавачі послуг), вирішення технологічних завдань.
Розробка IT-інфраструктури та інформаційної стратегії компанії на основі передових технологій.
Управління системою технічної безпеки та захисту інформації.
Забезпечення безперебійної роботи локальних мереж, периферійних пристроїв, серверів підприємств, робочих місць користувачів локальної мережі.
Забезпечення захисту даних користувачів системи та баз даних підприємств у цілому. Розробка та реалізація заходів щодо захисту та збереження інформаційних технологій у компанії, супровід розроблених та впроваджених програм.
Контакты:https://rabota.ua/ua/company3593146/vacancy9361467