Пользовательское соглашение

1.       Ця угода укладається між адміністрацією (далі - Адміністрація) сайту Channel4it.com (далі - Сайт), і приватною особою - користувачем, який відвідав або переглянув будь-які сторінки Сайту, або скористався будь-яким сервісом, який надається Сайтом (далі - Користувач).

2.       Користувачем Сайту є будь-яка особа, яка хоча б раз зайшла на одну сторінку Сайту.

3.       Авторські права на матеріали, розміщені на Сайті, належать Адміністрації, якщо не зазначено інше.

4.       Заборонено копіювання матеріалів Сайту без письмової згоди Адміністрації.

5.       Цитування матеріалів дозволено з обов'язковим посиланням на сторінку Сайту, яка є джерелом. Обсяг цитування не може перевищувати більше 10% обсягу матеріалу, в якому використовується цитування. Посилання повинно бути прямим, не захищеним від індексування пошуковими системами і знаходитися в першому абзаці або підзаголовку матеріалу.

6.       Усі назви, товарні знаки, символи та інші об'єкти інтелектуальної власності, зареєстровані у встановленому порядку, і згадані на сайті, є власністю їх законних власників.

7.       Сайт не несе відповідальності за помилки або неповне надання інформації в ключових числових показниках, наведених в рекламі.

8.       Сайт не несе відповідальності за зміст повідомлень Користувачів Сайту, так само, як не надає жодних гарантій щодо їх точності, коректності та відповідності дійсності.

9.       Сайт залишає за собою право видаляти матеріали за своїм власним розсудом без зазначення причин. Адміністрація не займається розглядом і вирішенням суперечок і конфліктних ситуацій, які виникають між читачами Сайту або третіми особами.

10.    Сайт не гарантує достовірності та актуальності інформації, розміщеної на сайті, відсутності помилок у тексті, а також безперебійної доступності Сайту в мережі. Адміністрація залишає за собою право у будь-який час змінювати зміст Сайту, його дизайн та механізми з попереднім повідомленням або без нього.

11.    Використовуючи матеріали, розміщені на Сайті, користувачі несуть повну відповідальність за можливі наслідки, включаючи можливий збиток, завданий апаратному і програмному забезпеченню, належному користувачам або третім особам, які можуть виникнути через використання цих матеріалів.

12.    Ні в яких обставинах Адміністрація Сайту, або його власники чи співробітники Адміністрації не несуть відповідальності перед користувачами або третіми особами за будь-який збиток, включаючи втрату прибутку, даних, завдання шкоди гідності, честі, ділової репутації, спричинений використанням механізмів Сайту, його змісту або інших об'єктів, доступ до яких був отриманий через Сайт.

13.    Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної в різних розділах Сайту з загальним доступом, несуть її автори.

14.    Адміністрація має право використовувати особисту інформацію, отриману від будь-якого користувача Сайту, зокрема, внаслідок заповнення будь-якої форми на Сайті, з метою розсилки користувачам Сайту різних повідомлень, включаючи рекламні, а також розсилок щотижневого електронного новинного видання C4IT News.

15.    Сайт не несе відповідальності за рекламні матеріали, надані рекламодавцем або рекламною агенцією. Сайт не несе відповідальності і не надає гарантій щодо публікації фактів, даних, результатів та іншої інформації.

16.    Будь-яке використання Сайту, зокрема, читання, реєстрація, відправка повідомлень та інші дії, передбачає повну і беззастережнузгоду з усім вищевикладеним.