Новини

Квартальні поставки накопичувачів Nearline впали більше ніж на 20%

20 сентября, 2023. 04:09
Теги: #HDD
Компанія TrendFocus, за даними ресурсу StorageNewsletter, оприлюднила статистику щодо глобального ринку жорстких дисків (HDD) в другому кварталі 2023 року. Поставки накопичувачів Nearline різко скоротилися через сповільнення розвитку хмарних платформ та скорочення інвестицій у розвиток ІТ-інфраструктури на фоні складної макроекономічної ситуації

За оцінками, відвантаження Nearline-пристроїв протягом тримісячного періоду скоротилися на 21% у штуках в порівнянні з результатом за перший квартал цього року. З квітня по червень включно в масштабах світового ринку було реалізовано приблизно 9,07 мільйонів таких жорстких дисків (HDD).

Якщо розглядати галузь з точки зору обсягу поставлених накопичувачів, то продажі в квартальному вимірі зменшилися приблизно на 30%. Загальний показник становить 125,5 ексабайт.

Через зниження попиту з боку гіпермасштабних компаній, відвантаження HDD ємністю 18 терабайт і більше в другому кварталі 2023 року зменшилися практично вдвічі порівняно з першим кварталом — на 46%, становлячи 3,88 мільйони одиниць. Такі пристрої складають 43% загального обсягу поставок Nearline-накопичувачів.

В цілому за підсумками 2023 року передбачається, що поставки Nearline-пристроїв скоротяться приблизно на третину порівняно з попереднім роком, і загальний обсяг складе менше 600 ексабайт. При цьому прогнозується показник CAGR (середньорічний темп зростання в складних відсотках) на рівні 22% протягом п'яти років.

Комментарии: