Статті

Arcserve Unified Data Protection (UDP) 9.0 підвищує стійкість даних клієнтів

01 мая, 2023. 08:05 За матеріалами Oberig IT
Arcserve Unified Data Protection (UDP) 9.0 розроблено для подальшого підвищення стійкості даних клієнтів; відкрийте для себе всі нові функції, удосконалення та оновлення продукту.
  • Хмарна консоль керування: Ви можете вибрати хмарну консоль керування (Cloud Console) або локальну консоль керування відповідно до ваших операційних потреб. Cloud Console є багатокористувацькою з підвищеною безпекою, що забезпечується за допомогою Arcserve Identity Services.
  • Зберігайте резервні копії безпосередньо в хмарному об'єктному сховищі: Підвищена доступність, довговічність і масштабованість завдяки можливості зберігання резервних копій Arcserve UDP безпосередньо на Amazon S3, Wasabi або Google Cloud Storage. Зниження сукупної вартості володіння та поліпшення підтримки DR за допомогою хмарних безпечних сховищ за межами майданчика.
  • Покращений захист бази даних Oracle:  Для Oracle DB на Solaris тепер доступні різні переваги захисту, такі як резервне копіювання без агентів через RMAN, Assured Recovery та інші. Тепер можна виконати відновлення всієї під'єднуваної бази даних Oracle (PDB) або окреме відновлення табличних просторів Oracle PDB у вихідне місце розташування.
  • Розширені можливості відновлення для Microsoft SQL Server: Покращена деталізація за допомогою Point-In-Time Recovery для SQL-Server, що дозволяє відновлювати БД до будь-якої точки транзакції між двома точками відновлення. Забезпечує цілісність відновлення шляхом перевірки узгодженості, щоб переконатися, що видобуті дані являють собою придатні для використання дані.

Додаткова інформація

З питань проведення індивідуальної демонстрації, пілотного тестування рішення Arcserve і організації партнерських тренінгів звертайтеся, будь ласка: [email protected], +38 098 109 32 97.

Джерело: https://bit.ly/40ogvZS
Материалы по теме:
Комментарии: