Статті

ESET вп’яте стала чемпіоном у матриці лідерів кібербезпеки Canalys

27 февраля, 2024. 12:02 За матеріалами ESET
Теги: #Android, #ESET, #MSP
Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — виявила 12 шпигунських програм для Android, 6 з яких були доступні в Google Play. Усі виявлені додатки поширювалися під виглядом месенджерів, окрім одного, який маскувався під додаток для новин. Зловмисники, ймовірно, використовували шахрайські методи для встановлення жертвою шкідливого програмного забезпечення.

Компанія ESET — лідер у галузі інформаційної безпеки — отримала звання «Чемпіон» вже п’ятий рік поспіль відповідно до даних матриці лідерів кібербезпеки від Canalys. Таким чином компанія підтверджує свою позицію всесвітньо відомого вендора з цифрового захисту та найкращого постачальника рішень з безпеки для глобальних партнерських мереж.

Варто зазначити, що Canalys — це провідна аналітична компанія на ринку технологій, яка надає загальну оцінку провідних постачальників кібербезпеки зі сформованими каналами постачання. Згідно з їх даними, ESET є «одним із небагатьох постачальників, які надають рішення для домашніх користувачів, малого та середнього бізнесу, корпорацій, а також MSP, забезпечуючи доступ до розширеної інформації про загрози».

«Від початку заснування компанії понад 30 років тому ми зосереджувалися на допомозі нашим партнерам розвивати їхній бізнес у сфері кібербезпеки та працювали над захистом користувачів від усіх типів загроз, постійно впроваджуючи інновації та посилюючи багаторівневі технології. Вдосконалення рішень та визнання чемпіоном п’ятий раз поспіль підтверджують ефективність наших зусиль», — прокоментував Мирослав Мікуш, президент з глобальних продажів ESET.

Здатність ESET централізовано планувати та координувати свої стратегії виходу на ринок, а також політика надання партнерам та регіональним представництвам можливостей продажу відповідно до локальних переваг є ключовими факторами статусу «Чемпіон». Також компанія ESET отримала високі оцінки від партнерів за якість управління, технічну підтримку та простоту ведення бізнесу.

Зараз мережа ESET складається з понад 10 000 MSP-партнерів та 24 000 реселерів. При цьому сегмент MSP залишається ключовою частиною стратегії ESET із зростанням доходу на 30%. Компанія розширила свої можливості, дозволивши MSP пропонувати XDR-рішення, а також сервіси ESET.

Варто зазначити, що матриця лідерів кібербезпеки Canalys оцінила 29 постачальників щодо їхніх глобальних каналів та показників на ринку за останні 12 місяців. Зокрема матриця поєднує в собі три основні типи даних: відгуки партнерів із Canalys Vendor Benchmark, незалежний аналіз кожного постачальника на основі їх інвестицій, стратегії, виконання та показники ринкової ефективності.

Детальніше про всі нагороди та визнання читайте за посиланням.

Материалы по теме:
Комментарии: